1
Čakru enerģijas līdzsvarošana

”1. Čakras” seminārs 7. decembrī!

autors: INESE

Šobrīd paiet gads, kopš iznāca grāmata Septiņas saules. Un jau kādi 2,5 gadi, kopš vadām praktiskās nodarbības kā diagnosticēt un līdzsvarot savu čakru enerģiju.

Sākumā darījām to kopā ar vīru. Un man tas ļoti patika. Kaut kā bija tas Iņ /Jan līdzsvars, līdz ar to pilnīgāka enerģētikas un emociju gamma. Bija dikti labi. Arī tagad ir labi, jo mums ir dēliņš. Mazs mīļš puisēns, kuram vienmēr nepieciešama vecāku klātbūtne. Pārsvarā ar viņu kopā esmu es. Vienīgi brīžos, kad vadu nodarbības, viņš ir kopā ar tēti. Un tieši tādēļ čakru kursu vadu viena.

Ar ko atšķiras semināri un vebināri?

Ir lietas, ko var izdarīt tikai klātienē. Ir lietas, ko varam izdarīt tikai grupā. Ir lietas, uz kurām jāsaņemas (piemēram ar basām kājām staigāt pa čiekuriem) un vairākas dalībnieces ir teikušas, ka to spējušas izdarīt tikai tādēļ “ka dara visi”.

Protams, klātiene ir visjaudīgākā. Kaut vai tikai tādēļ, ka saskaras enerģijas un visi dara vienu un to pašu, tā uztaisot lielāku jaudu – gan kopā meditējot, gan dziedot, gan viens otram palīdzot darbā pāros vai uzstājoties grupas priekšā. Tas vienkārši nav iespējams vebinārā.

Bet vebināram ir cits spēks. Nu pirmkārt tas dod iespēju iziet šo kursu visiem tiem, kam nav nekādu iespēju tikt līdz klātienes nodarbībai. Otrkārt – es iedodu to paņēmienu komplektu, ko vari izdarīt viena.

Ne jau vienmēr tai brīdī, kad mums savā dzīvē ir jāsakārto sava enerģija, jāatgūst līdzsvars vai kaut kā sev jāpalīdz, mums ir blakus grupa. Nu it kā jau ideālā variantā mums visiem ir šis tuvais loks –ģimene, draugi, bet…ne jau katrreiz visi tā var saslēgties un ne jau katrreiz gribās uzplīties. Tādēļ ir ļoti labi zināt, kā sev vari palīdzēt dziedināties vienatnē.

Man pašai patīk gan tā, gan tā. Lielākā grupā viss notiek ātrāk un jaudīgāk. Vienatnē notiek intīmāk un individuālāk.

Un tieši tādēļ – šai laikā mēs sākam vairākās vietās vienlaikus pilnīgi jaunu čakru kursu. Gan Rīgā (tagad tuvākā nodarbība 7.decembrī ”1. čakras enerģijas līdzsvarošana” – var pievienoties grupai), gan 3.decembrī Cēsīs (tagad tuvākā nodarbība 17.decembrī ”1. čakras enerģijas līdzsvarošana” – var pievienoties grupai), gan Saldū. Un ja vien Tev ir vēlēšanās un iespēja mums pievienoties – esi laipni aicināta. Kā saka – kopā jaukāk : ) Bet ja uz klātienes nodarbībām netiec, nav pa ceļam, nesakrīt laiki, nav iespēju utt, tad viena brīnišķīga iespēja ir ieplānot katru otro piektdienas vakaru (sākot no šonedēļas) vebināriem (tuvākais vebinārs 9.decembrī ”1. čakras enerģijas līdzsvarošana” – var pievienoties grupai).

Vēl vairāk – ja netiec piektdienās, tad vēl trīs dienas pēc tiešraides ir iespēja noskatīties ierakstu.

Paralēli ir vērts turēt pa rokai grāmatu Septiņas saules, jo tur patiešām viss šis kurss ir iekļauts. Ļoti daudzas dalībnieces vienlaikus pārlasa konkrētās čakras aprakstu grāmatā un tad izņemam to nodarbībā. Kā saka – dubults neplīst : )

Ko dod šī čakru līdzsvarošana un diagnosticēšana?

Kopš es pati esmu iemācījusies līdzsvarot čakru enerģētiku, ir ļoti viegli vadīt savu dzīvi. Vienkārši, kad ievēro, ka kāda dzīves joma buksē, tā vietā, lai mestos kārtot dzīvi, paskaties, kas notiek ar konkrēto enerģijas centru sevī. Un līdzsvaro to. Tā kā viss ir mūsu iekšējās enerģijas atspulgs, pēc tam jau dzīve pati sakārtosies.

Lai Tev brīnišķīga diena!

Ar mīļumu, Inese

Šobrīd var pievienoties gan ”Čakru enerģijas līdzsvarošana” semināram trešdien, 7. decembrī, gan vebināram 9. decembrī. Abas nodarbības būs par enerģijas līdzsvarošanu 1. čakrā. Sīkāka informācija zemāk.

Visu čakru enerģijas diagnosticēšanu, ja būs vēlēšanās, ir iespēja veikt pie Ineses, klātienes konsultācijā. Info – ŠEIT

Lektore abiem pasākumiem INESE PRISJOLKOVA

 

SEMINĀRS ”1.čakras enerģijas līdzsvarošana”’ 7.decembrī

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35”un lektore atvērs durvis)

Norises laiks: 18:00 – 20:30, 7.12.2016

Dalības maksa: 30.00 EUR (t.sk. PVN) par 1 semināru

Pieteikšanās un jautājumi: e-pastā pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 (Arta)

 

VEBINĀRS ”1.čakras enerģijas līdzsvarošana”’ 9.decembrī

Norises laiks: 20:00 – 21:30, 9.12.2016

Dalības maksa: 10.00 EUR (t.sk. PVN) par 1 vebināru

Pieteikšanās un jautājumi: ineses.vebinari@gmail.com vai 29431408 (Aija)

Vebināra pieejas kods aktīvs arī 10., 11. un 12. decembrī

Atbildēt