Still life arrangement of flowers as border
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Bezmaksas seminārs Pavasara Studijā 8.decembrī

autors: INESE

8.decembrī plkst. 18.00 – 20.00 tiksimies uz BEZMAKSAS semināru pie mums Pavasara studijā, lai parunātu par gatavošanos un sagatavošanos svētkiem, par nākamā gada enerģētiku, par pašu Pavasara studiju, par jaunumiem, ko esam ieplānojuši, par nometni, par jauniem semināriem. Ieklausīsimies jautājumos, meklēsim atbildes, dzersim kopā tēju un ēdīsim piparkūkas. Vārdu sakot – ja neesi pie mums bijusi, ja nepazīsti mani un studiju, tad varbūt šī ir īstā reize atnākt, iepazīties, paskatīties – varbūt Tev noder tas, ko darām.

Pavasara studijā ir ļoti mīļa vide. Te tiešām katrs tiek gaidīts un pieņemts tieši tāds, kāds viņš ir. Te ne par ko nav jāuztraucas vai jākaunas, nav uztraukuma vai iederēsies – es jau uzreiz varu pateikt, ka jā, iederēsies : )

Ja mēs gribēsim – es ceturtdien novadīšu mīlestības meditāciju. Pavisam īsi (lai tiem, kas nekad nav meditējuši nekļūtu garlaicīgi). Audzēt mīļumu un mīlestību ir vislielākā balva, kādu mums iespējams šai pasaulē iegūt. To arī katram uzdāvināsim.

Tiekamies!

Adrese: Pērnavas ielā 19-315 (iezvans pie durvīm 35).

Pieteikšanās iepriekš pa telefonu 29100714 vai pa epastu pavasarastudija@gmail.com.

Pie mums varēs iegādāties meditāciju CD un manas grāmatas (par patīkamākām cenām kā veikalos) un dabūt autorierakstu. Ieeja bezmaksas!

Uz tikšanos!!!

Ar mīļumu, Inese un Pavasara studija.

Vairāk informācijas: ŠEIT

Atbildēt