IMG_1243a
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Kad stārķis kavējas – viss pārējais ir tikai pakārtoti. VEBINĀRU var noskatīties līdz 19.decembrim!

Autors: Inese Prisjolkova

Šovakar aicinu Tevi uz ļoti jūtīgu un dziļu tēmu – ja ļoti vēlies bērniņu, bet viņš kā nepiesakās tā nepiesakās.

Šis bija arī mans stāsts. Es ļoti labi zinu, kā ir tad, kad gadu gadiem mēnesi pēc mēneša ceri un domā, ka esi stāvoklī, un pienāk konkrēta diena un uzzini, ka šomēnes nē. Es zinu kā tas sāp. Mēnešreižu sāpes un ģīboņi ir sīkums, pret šo neveiksmes un tukšuma sajūtu. Šo bezgalīgi ilgošanos un nesaņemšanu. Šo nespēju nevienam pateikt, ka patiesībā visam pārējam ir pakārtota nozīme.

Un reiz uzzināju pat vēl vairāk – kā ir tad, kad pēc daudziem gadiem beidzot esi gaidībās un pusceļā tas viss beidzas. Kā ratiņu un šūpulīša vietā ir tukšums un svecītes liesmiņa. Kā apsveikumu vietā ir klusums vai novēršanās. Un atkal ir tā sajūta – ka viss pārējais ir tikai pakārtoti.

Un tad pienāca diena šī gada janvārī, kad pareizticīgo Ziemassvētkos, baznīcu zvaniem zvanot, žilbinošai saulei spīdot, piedzima mans puisēns. Un kad pirmo reizi dzirdēju viņa balsi, man likās ka tā skan no Debesīm kā eņģeļu spēlētas ērģeles. Neko skaistāku līdz šim savā dzīvē neesmu piedzīvojusi. Tas bija BRĪNUMS. Manā dzīvē tas tiešām bija brīnums. Un atkal – viss pārējais ir tikai pakārtoti.

Tagad mans mīlulītis guļ tepat blakus ratiņos, pēc brītiņa celsies, spēlēsies, šūposies uz zirdziņa, vai gribēs, lai ceļam pilis no klučiem. Un atkal jau – viss pārējais būs tikai pakārtoti.

Un tieši tādēļ, ka man ir šāda pieredze. Tieši tādēļ, ka šo tēmu zinu kā teikt līdz kaulam – es šovakar vadīšu vebināru “Kad stārķis kavējas”, lai tām meitenēm un sievietēm, kurām šobrīd ir šāds periods, dotu kādu pavedienu, ko domāt, ko darīt, kā šo jomu sakārtot.

Vairāk info: http://www.pavasarastudija.lv/2016/12/10/vebinars-pirmdien-kad-starkis-kavejas/

Uz tikšanos jau šovakar, Inese

12. decembrī VEBINĀRS ”Kad stārķis kavējas..” (video ieraksts aktīvs līdz 19. decembrim)

Lektore: INESE

Norises laiks: 20:00 – 21:30 (pieslēgšanās sarunām plkst. 20:30)

Dalības maksa par 1 vebināru: 10.00 euro (t.sk. pvn)

Pieteikšanās un jautājumi: ineses.vebinari@gmail.com vai 29431408

 

Atbildēt