Cart

Informācija par tuvākajiem notikumiem

15. decembrī seminārs ”Zemapziņas pārprogrammēšana”

autors: INESE

Pirms kāda laika, kopā ar vīru bijām pie Valērija Siņeļņikova Krimā. Šis kurss, kuru apmeklējām mēs, ir pats pamats. Tā arī to sauc par bāzes kursu un tur pamatā iemācās un nostiprina Siņeļņikova izstrādātu metodi, kuras laikā pārprogrammē (man nepatīk šis vārds, bet viņš pats to lieto) apziņu un zemapziņu citādam dzīves modelim.

Doma tā, kas aprakstīta viņa grāmatā (kas latviski iznākusi jau 2004.gadā un vēl arvien ir pārdošanā) „Potēšana pret stresu”, kā arī „Pozitīva nolūka spēks”. Ideja tāda, ka mūsu dzīves katras situācijas pamatā ir mūsu pašu pozitīvs nolūks. Arī to notikumu pamatā, kas mums pašiem galīgi nepatīk – arī to pamatā ir pozitīvs nolūks, kāpēc mums ir izdevīgi vai arī mēs paši gribam šo nepatīkamo situāciju radīt. Piemēram, ja bērns slimo, tad kāpēc mamma grib, lai bērns ir slims. Liekas pilnīgs absurds un mamma pati teiks, ka noteikti to negrib, bet, ja pastrādā ar šo Siņeļņikova metodi ar savu zemapziņu, tad atklājās, ka ir ļoti daudz labvēlīgu iemeslu, lai tā slimība neatkāptos. Piemēram, mammai ir iespējas izrādīt savas rūpes par bērnu, sēžot pie viņa gultas. Mammai ir iespēja parādīt, cik viņa ir laba mamma. Mammai ir iespēja nerisināt citas dzīves situācijas, jo taču ir jāsēž pie bērna utt. Un rezultātā nonāk pie tā, ka patiešām mamma pati rada šo bērna slimību.

Un šādi var izanalizēt pilnīgi katru situāciju, kas mūsu dzīvē trāpās jeb kuru mēs paši radām. Vārdu sakot – mēs tur bijām desmit dienas un katru dienu ņēmām pa kādai jaunai tēmai un šīs tēmas ietvaros analizējām savu dzīvi tieši saskaņā ar šo metodi.

Kā es vienmēr saku – sakārtojam dzīvi jomu pa jomai.

Pati tehnika nav sarežģīta. Apmēram, 9 soļu programma, no kuriem paši svarīgākie ir kādi 5.

Faktiski tos apguvām jau pāris pirmajās dienās un pārējais jau bija savas dzīves kārtošana un pārkārtošana, kā arī paradumu nostiprināšana.

Es no viņa tiešām daudz ko paņēmu priekš sevis un savām prakstiskajām nodarbībām.

Mums patika. Mēs tiešām iespaidojāmies un iedvesmojāmies. Uzreiz varu teikt, ka Siņeļņikovs pats ir ļoti vērtīgs tieši vīriešiem. Viņš ir tendēts uz milzīgu disciplīnu un saprāta kontroli pār prātu. Kā viņš pats mums demonstrēja – saprāts ir prāta saimnieks kā saimnieks sunim. Un kā tikai prāts kaut kur grib aizklīst vai uzkundzēties, tā ir stingra komanda „sēdēt!” vai „atpakaļ!”. Dzīvajā tas izskatījās tiešām efektīvi un ir skaidri redzams, ka viņš pats tā dzīvo.

Arī viņa ģimene dzīvo ļoti konkrētā ritmā. Televizoru neskatās jeb laikam, ka bērniem ir atļauts stundu nedēļā skatīties (un arī tas ir konkrēti zināms ko tieši). Nekādu jauno tehnoloģiju bērniem nav. Telefonu (tikai zvanīšanai) viņš apsolījis dēlam nopirkt uz 12 gadu vecumu. Tieši tādi pat noteikumi ir viņa izveidotajai skolai Simferopolē. Arī tur IT tehnoloģijas tiek izmantotas tikai mācību nolūkos. Viņš uzskata, ka virtuālā pasaule nogalina mūsos sasaisti ar dabu.

Mēs esam apmierināti un gandarīti, ka bijām un paciemojāmies viņa valstībā. Es priekš sevis tiešām varu kādus 40% paņemt gan savām mācībām, gan darbam, gan savai attīstībai. Un vairāk jau arī nevajag – citādi var pazaudēt sevi.

Runājot par to apgūto metodiku – esmu saņēmusi ļoti daudz mudinājumu uztaisīt vienu kursu, kurā tad apgūtās zināšanas varu iekļaut programmā un tā tapa ļoti praktiska nodarbība ”Zemapziņas pārprogrammēšana”, kura notiks Pavasara Studijā 15. decembrī.

Ja gribēsim, nedaudz izstāstīšu par šo braucienu un Krimu, bet galvenais – iziesim cauri tai pārprogrammēšanas tehnikai. Tā tiešām ir laba un palīdz uz savu dzīvi paskatīties ar autora un saimnieka acīm, kā arī reāli izmainīt to, kas dzīvē traucē.

Ar mīļiem sveicieniem, Inese

Seminārs ”Zemapziņas pārprogrammēšana”

Lektore: INESE

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)

Norises laiks: 15. decembris no plkst. 18:00-20:30

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

 

Leave a Reply