maxresdefault
Informācija par tuvākajiem notikumiem

VITAS SANES seminārs, SESTDIEN ”12 maģiskas naktis, jeb jaungada programmas sastādīšana”

autors: ARTA LIEPIŅA

VITA SANE Pavasara Studijā darbojas salīdzinoši neilgu laiku, bet ir iemantojusi lielu atsaucību un atzinību darbam, ko dara. Viņas konsultācijas tiek rezervētas mēnešiem iepriekš un semināru jaunās grupas tiek pieprasītas pirms iepriekšējās vēl nav noslēgušās.

Vitai ir ārkārtīgi plašs vērtīgu zināšanu loks un viņa tiešām spēj iedvesmot un pārvērst cilvēku dzīves. Viņas nodarbībās ir ļoti kodolīga teorētiskā informācija, bet vēl vairāk, notiek konkrēta, praktiska darbošanās.

Vita ir sagatavojuši ļoti intriģējošu programmu semināram, kurš ļaus saturīgi un pat zinātniski pamatoti sastādīt katram savu programmu nākamajam gadam tā, lai visas ieceres un sapņi realizētos kā domino kauliņi viens pēc otra, kad pirmo ‘’pasit uz priekšu’’.

Šīs nedēļas sestdienā, 17. Decembrī, VITAS SANES praktiskā nodarbība ‘’12 maģiskas naktis, jeb jaungada programmas sastādīšana, lai nākamgad piepildītos mūsu sapņi un ieceres’’.

Vairāk informācijas (konkrēts apraksts par ”12 maģiskajām naktīm”) par šo pasākumu: ŠEIT

Vairāk informācijas par VITU SANI un viņas pasākumiem: ŠEIT

Vairāk par VITAS SANES konsultācijām: ŠEIT

 

Praktiskā nodarbība ”12 maģiskas naktis, jeb jaungada programmas sastādīšana, lai nākamgad piepildītos mūsu sapņi un ieceres”

Lektore: VITA SANE

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)

Norises laiks: 17. decembris no plkst. 11:00 – 14:00

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 (Arta)

Atbildēt