Grozs

Informācija par tuvākajiem notikumiem

100 APŅEMŠANĀS DIENAS

autors: INESE PRISJOLKOVA

Katru gadu no jauna mēs izlemjam, ka no 1.janvāra nu gan dzīvošu savādāk, ka tagad sākas mana jaunā dzīve. Ka tagad būšu laimīgāka, veiksmīgāka, bagātāka, jaunāka, skaistāka, tievāka, man būs brīnišķīgas attiecības, laba karjera, tai pat laikā būšu mierīga un harmoniska.

Un katru gadu no jauna mēs vai nu sākam un pēc tam to kaut kā pazaudējam, vai varbūt pat nesākam.

Šai reizē es gribu Tev “paturēt rociņu” pirmās 100 dienas. Un tici man, ja Tu 100 dienas kaut ko darīsi ar apzināšanos, tad pēc tam līdz pat šūnu līmenim tas būs iegājies Tavā dzīvē. Tas būs pamainījis Tavu raksturu un Tavu attieksmi. Un ja patiešām šī konkrētā apņemšanās būs vērtīga, tad šis viss var mainīt Tavu dzīvi.

Un apņemšanās BŪS VĒRTĪGA.

Lai ko Tu izlemtu šīs 100 dienas darīt un savā dzīvē izmainīt, visvērtīgākais notiks Tevī, tieši tai daļā, kuru Tu sākumā pat i nemanīsi. Mainīsies Tava attieksme, stiprināsies ticība, veidosies noturīgāks raksturs un galu galā izmainīsies enerģētika. Tai brīdī, kad izmainīsies enerģija, tad Tu jau būsi cita. Tu jau būsi iekāpusi jaunā līmenī, kurā dzīvot būs pilnīgi savādāk – labāk – laimīgāk.

Mazai iedvesmai es Tev varu izstāstīt savu pieredzi kā izmainījās mana dzīve. Tās bija 100 dienas, kas izmainīja gan manu dzīvi, gan nu jau ļoti daudzu cilvēku dzīves, kas seko Pavasara studijai.

Tas bija 2008.gadā, kad es vēl biju viena un ļoti, ļoti gribēju satikt savu cilvēku, apprecēties un izveidot ģimeni. Man bija pietiekoši liela piekrišana. Man bija draugi un pat tādi, kas bija bildinājuši un gatavi precēt, bet tas nebija tas, ko es gaidīju. Viņi nebija mani īstie. Un savu īsto es kaut kā nespēju un nespēju satikt, saskatīt, ieraudzīt.

Un tad sākās manas 100 apņemšanās dienas. Es izlēmu, ka es dzīvošu tā, it kā jau būtu viņu satikusi. Es vienkārši no šīs dienas būšu pilnīgi laimīga savās (iedomātās) attiecībās. Vairs neko nemeklēšu. Ne par ko neuztraukšos. Pilnīgi atslābšu, jo savā apziņā pieņemšu, ka viņš jau ir ar mani.

Tici man – tas man vispār nebija viegli. Līdz tam es biju atrotītām piedurknēm darījusi visu iespējamo, lai viņu satiktu. Es biju gājusi dažādos rituālos, braukusi pie pareģiem, gaišreģiem, zīlniekiem, lai taču man pasaka, kas par vainu. Biju iepazinusies ar dažādiem potenciāliem kandidātiem ar domu – varbūt kāds no viņiem ir īstais. Biju darījusi, darījusi un līdz ar to man visu laiku likās, ka ar katru mirkli tuvojos savai laimei, attiecībām, ģimenei.

Pa to laiku biju viena. Man nebija darba un bija daudz brīva laika, lai sajustos vientuļa. Man bija tukša māja, kura kaut arī neliela, tomēr bija diezgan liela vienam cilvēkam. Man bija daudz dažādu atgādinājumu par to, ka šī joma vēl arvien manā dzīvē nav sakārtojusies.

Un lūk – sākās manas 100 apņemšanās dienas, kurās es pēkšņi vairs nejutos viena. Es izturējos tā, it kā viņš būtu jau kopā ar mani, vienkārši šai mirklī nav mājās.

Domā, ka tā ir sevis mānīšana?

Nē. Es to uztvēru pilnīgi savādāk. Jau toreiz es zināju, ka materializēties var tikai tas, ko es smalkā plānā, savās domās un attieksmē būšu radījusi. Nu lūk – šajās 100 dienās es savā smalkajā plānā radīju pārliecību par to, ka esmu laimīgi precējusies, esmu satikusi VIŅU, savu īsto un vienīgo.

Manas simts dienas noveda mani pie tā, ka es viņu tiešām satiku tai pašā gadā un nākamā gadā mēs apprecējāmies. Tagad mēs dzīvojam kopā, mums ir ģimene, bērni, Pavasara studija un laimīga dzīve.

Vai bija viegli uzturēt to ticību un to attieksmi, ka viss ir kārtībā jautājumā, kas ir svarīgākais manā dzīvē? Vai bija viegli izdzīvot tās 100 dienas? Nē. Nebija viegli, bet mani stiprināja tas, cik ļoti es gribēju šīs pārmaiņas.

Tieši tādēļ, ka man nebija viegli, es zinu, ka ir vajadzīgs šāds ārējs atbalsts. Tieši tādēļ, ka man toreiz vienkārši veicās un es izturēju – es zinu, cik tas svarīgi. Tieši tādēļ, ka nu jau zinu kā strādā Debesis un kāda ir Visuma kārtība mūsu atbalstam, gribu palīdzēt Tev šajās Tavās 100 dienās. Visums saka “Jā” mūsu pārliecībai. Tiesa viņš saka “Jā” arī mūsu bailēm, šaubām un neticībai, tādēļ ir tik būtiski caur apzināšanos sekot līdzi tam, ko sevī audzējam. Jo tas, kas ir mūsos – to atbalsta Debesis.

“Kam ir daudz, tam taps dots, kam maz – tam tiks atņems” vai arī “Bagātie paliks vēl bagātāki, nabagie nabagāki”.

Kā domā, par ko tas ir? Tas ir stāsts par mūsu enerģētiku, par mūsu ticību, par to, kas ir mūsos. Ja mūsos ir viens mazs nabadziņš, kam nekas neizdosies un kurš neko nevar sasniegt – tad diemžēl šī sajūta augs.

Savukārt, ja mūsos ir pārliecība, ka pašas veidojam savu dzīvi, ka esam unikālas, skaistas, sievišķīgas, ka varam radīt un iekārtot visu tā, kā vēlamies, tad tieši šis arī augs.

Pārliecinātam, stipram un atbildīgam cilvēkam augs šī pārliecība, atbildība un jauda.

Sievišķīgai, maigai, mīļai, mierīgai sievietei – augs šī sievišķība, mīļums, maigums un iekšējais miers.

Tādēļ svarīgi izdomāt, ko gribam audzēt, un veltīt šai vēlmei 100 dienas.

Gribam būt tievas un skaistas – izdomājam tievēšanas un vingrošanas programmu 100dienām.

Gribam būt pucētas un glamurīgas – sekojam līdzi tam, lai vienmēr labi izskatītos 100 dienas pēc kārtas.

Gribam būt mierīgas un harmoniskas – 100 dienas pēc kārtas piedomājam par savu garastāvokli un attieksmi.

Lai ko Tu izdomāsi – šīs 100 dienas Tev dos ne tikai konkrēto rezultātu, bet arī pārliecību pašai par sevi un jaunas dzīves sākumu.

Es esmu gatava sākt.

Un Tu?

Inese


APRAKSTS:

PIETEIKŠANĀS ANKETA (3 īsi jautājumi) – spied ŠEIT

Pievienojies facebook domubiedru grupai ‘’100 apņemšanās dienas’’. Tur katru dienu tiks publicēts uzdevums, padoms vai stiprinājums, kas palīdzēs noturēt Tavu 100 dienu apņemšanos. Katrs varēs dalīties ar savu pieredzi, saņemt atbalstu, uzmundrinājumu, atbildes uz jautājumiem, kā arī ierosināt savas tēmas un pārdomas.

Domubiedru grupa ŠEIT

10.janvārī jau sāksim 100 apņemšanās dienas, bet noslēgums būs 20.aprīlī ar svinīgu pasākumu par godu paveiktajam.

Aizpildi anketu, kas publicēta šajā aprakstā augstāk. Tā būs publicēta arī vairākās  citās vietās, lai katrs var izvēlēties sev ērtāko veidu kā reģistrēties – ‘’100 apņemšanās dienas” facebook domubiedru grupā, Pavasara Studijas mājaslapā, facebook lapā un citur (tā būs viena un tā pati anketa visur). Tajā Tev būs jāaizpilda vārds, uzvārds, sava apņemšanās tēma un epasts, lai varam arī Tev nosūtīt sasaukšanās ziņu. Tādas kopā būs trīs, 30.dienā, 60. un 90.dienā. Bet 100. diena jau būs noslēgums, kuru svinēsim ar skanīgu un skaistu kopā sanākšanu. Jā, būs noslēguma ballīte uz kuru Ielūgumus saņems tie, kas godam paveikuši katrs savu apņemšanos visas 100 dienas!

Šim projektam un domubiedriem varēs piebiedroties jebkurš un jebkurā laikā, bet ja gribi, lai Tava apņemšanās izdodas par visiem 100, tad mudinām Tevi sākt ar mums kopā tieši 10.janvārī. Tad arī katras dienas uzdevumiem un idejām būs vieglāk un produktīvāk sekot līdzi!

 

Atbildēt