Grozs

Informācija par tuvākajiem notikumiem

..nometnes vienmēr ir ar kādu dziļu vēstījumu, arī šoreiz.

autors: INESE

Šodien no rīta saņēmu jaunu pieteikumu nometnei un tik brīnišķīgu atsauci par vienu no mūsu iepriekšējām ziemas nometnēm, kas bija vairākus gadus atpakaļ Jumurdā.

Līvas stāsts:
“Neesmu no rakstītājām, bet varbūt kaut nedaudz Tev sirsniņu sasilda mans PALDIES par Sajūtu nometni Jumurdā pirms kādiem 3 gadiem, kur gleznojām, būrāmies pie ugunskura, pērāmies, ļāvām gongu skaņai izvibrēt caur katru šūniņu, atlaidām un sūtījām mīļumu pagātnes notikumiem kopā ar Aleksandru un protams smēlāmies iedvesmu un bezgalīgu mīļumu no Tevis 🙂

Šīs trīs dienas darba ar sevi mani pacēla spārnos. Būšana šeit un tagad un sevis sajušana man lika saprast, ko vēlos, un sajust, kurā virzienā iet. Pilnībā atvēros dzīvei, sāku baudīt. Palīdzēja arī ar smaidu piedomāšana, iztēlošanās kā atveros pasaulei. Senas vēlmes tika izpildītas bez nekādiem aizbildinājumiem un sāku daudz vairāk teikt jā. Pat ja tas likās par traku un iepriekš biju iestāstījusi, ka nevaru.

Piemēram ūdensslēpošana, kas bija sens bieds ar neizdošanos un iestāstīšanu, ka rokas par vāju vai kādi citi trūkumi. Vecā es būtu sevi atrunājusi ar simts iemesliem, lai spontānajam piedāvājumam darba laikā aizšmaukt uz ūdensslēpošanu pateiktu nē. Izrādās arī es varu un vēl pie tam ar TĀDU KAIFIŅU, ka pat instruktors smaidīja kopā ar mani 🙂 Un vēl daudzas citas lietas, ko iepriekš gribēju izdarīt, bet biju apkrāvusi ar aizbildinājumiem un dažādām bailēm. Ceļošana, vienkārši tepat Pierīgas mežiņos skriešana magnētā, ar riteni braukšana līdz Jūrmalai un vis kas cits feins. Nomainīju arī darbu, kurā viss likās ir tik labi un nesapratu, no kurienes nāk tā sajūta, ka jādodas tālāk. Un atalgojums drosmei bija liels un skaists. Lielas mīlestības piedzīvošana, pasaules apskatīšana un tikpat foršas darba vides iegūšana, kā arī liela brīvība. Protams ne vienmēr vajadzīgas tik radikālas pārmaiņas, bet manā gadījumā tas pavisam noteikti nāca par labu.
Nometne ļoti skaistā veidā lika sajust, cik dzīvi, brīvi mēs esam un cik daudz mums ir dots. Iekustināja kaut ko, kas bija iesnaudies 🙂 Ar mīļumu vēlu visiem mums atkal un atkal “atgriezties mājās”.”

Vakar satikāmies ar Līvu un es varēju klausīties, cik ļoti iedvesmojoši viņa stāsta, kā nometne ir mainījusi viņas dzīvi. Šādu stāstu ir daudz. Es tos nekrāju un nepaturu, bet katrā reizē, kad no jauna to atkal dzirdu, mani pārņem laimes sajūta par to, ko kopā darām un piedzīvojam.

Kas TĀDS notiek nometnē?

Nu pirmkārt – mūsu nometnēs ir ļoti, ļoti pieņemoša un mīlestības pilna vide. Pat ja nebūtu nekā cita, bet tikai šis viens faktors, es teiktu, ka tādas trīs dienas ir vienkārši jāpiedzīvo, lai atjaunotos, dziedinātos, lai noticētu sev, lai sajustos mīlēts.

Otrkārt – nometnes vienmēr ir ar kādu dziļu vēstījumu. Katrā reizē tā ir kāda cita tēma, ko atveram un savā dzīvē sakārtojam. Piemēram, nākamā nometnē, kas notiks 10., 11. un 12. februārī Valguma pasaulē, mūsu tēma būs ”Mana Pašapziņa”.

Vienkārši varam tik padomāt, cik tā ir tuva tēma mums katrai. Mums taču katru dienu sanāk padomā – kā izskatāmies, kā sevi pasniedzam, vai patiksim cilvēkiem, ar kuriem sadarbojamies. Vai viņiem noder tas, ko daru. Vai viņi “pirks” un būs apmierināti par to, ko no manis pērk. Vai cilvēkiem vispār vajag mani un to, ko daru?

Es tik bieži satieku meitenes un sievietes, kuras saka – ak cik viegli ir radīt vai vienkārši strādāt, bet cik grūti ir to pārdot – paprasīt cenu, nosaukt savu atalgojumu, palūgt algas pielikumu, paprasīt atbilstoši ieguldītam darbam.

Un tieši tādēļ šai reizē visa programma ir izveidota tā, lai mēs novērtētu, cik katra esam unikālas. Lai mēs sajustu savu vērtību un redzētu to citu cilvēku (citu dalībnieču) acīs. Lai mēs klausītos un sadzirdētu citu komplimentus un objektīvu, reālu sevis novērtējumu.

Mēs katra tiešām esam unikāla Dieva radīta vērtība. Tikai dēļ dzīves līkločiem un dažādiem sitieniem, brīžiem esam iedzīvojušās kompleksos vai aizspriedumos pašas par sevi. Dažreiz liekas, ka mēs tiešām sevi nepazīstam.

Man ir bijusi pieredze, ka atnāk meitene uz konsultāciju un stāsta kā viņai neiet, kā viņa neko nevar, kā viņai nav sakārtojusies tā joma un tā. Un es skatos uz viņu un nespēju noticēt – viņa ir tik skaista, tik (izskatās) pašapzinīga un ir redzams, ka gudra un talantīga. Tikai viņai ir kā plīvurs uz acīm, it kā viņa pati sevi spogulī vispār neredzētu.

Lūk – nometnē mēs taisīsim šo spoguli, kad visas pārējās dalībnieces nospoguļos TEV, cik Tu esi vērtīga un skaista. Ka vari atļauties pelnīt tik, cik vēlies, ka vari dzīvot tā, kā vēlies.

Nometnes programma: ŠEIT

Un apsolos kādu citu dienu pastāstīt, par katru no programmā paredzētiem notikumiem, plašāk.

Ar mīļumu, Inese

Atbildēt