Grozs

Tuvākie notikumi

”100 apņemšanās dienas” domubiedru grupa!

Domubiedru grupa ”100 APŅEMŠANĀS DIENAS” atvērta jau 1.janvārī! Tai pieteikties var jebkurš interesents, neatkarīgi no vecuma, dzimuma vai interesēm. 1.janvārī sāksim sarunas un diskusijas par jautājumiem un interesēm, kas saistītas ar šo projektu, bet jau 10.janvārī sāksim 100 apņemšanās dienas.

Noslēgums būs 20.aprīlī ar svinīgu pasākumu par godu paveiktajam.

PIETEIKŠANĀS ANKETA (3 īsi jautājumi) – spied ŠEIT

Pievienojoties facebook domubiedru grupai ‘’100 apņemšanās dienas’’, katru dienu tiks publicēts uzdevums, padoms vai stiprinājums, kas palīdzēs noturēt Tavu 100 dienu apņemšanos. Katrs varēs dalīties ar savu pieredzi, saņemt atbalstu, uzmundrinājumu, atbildes uz jautājumiem, kā arī ierosināt savas tēmas un pārdomas.

Lai apņemšanās izdotos efektīvāka, aizpildi anketu, kas publicēta šajā aprakstā augstāk. Tajā Tev būs jāaizpilda vārds, uzvārds, sava apņemšanās tēma un epasts, lai varam arī Tev nosūtīt sasaukšanās ziņu. Tādas kopā būs trīs, 30.dienā, 60. un 90.dienā. Bet 100. diena jau būs noslēgums, kuru svinēsim ar skanīgu un skaistu kopā sanākšanu. Jā, būs noslēguma ballīte uz kuru Ielūgumus saņems tie, kas godam paveikuši katrs savu apņemšanos visas 100 dienas!

Šim projektam un domubiedriem varēs piebiedroties jebkurš un jebkurā laikā, bet ja gribi, lai Tava apņemšanās izdodas par visiem 100, tad mudinām Tevi sākt ar mums kopā tieši 10.janvārī. Tad arī katras dienas uzdevumiem un idejām būs vieglāk un produktīvāk sekot līdzi!

Vairāk informācijas par projektu ”100 apņemšanās dienas”’: ŠEIT

Domubiedru grupa: ŠEIT

Atbildēt