Cart

Informācija par tuvākajiem notikumiem

8.janvārī seminārs “Patiesa sievišķība – radi sevi no jauna!”

autors: EDĪTE STRAUTIŅA

Kā saglabāt skaistumu?

Vai esi kādreiz izmēģinājusi izbalināt matus? Un nokrāsot rudus? Vai esi mēģinājusi audzināt īpaši garus matus vai piemērījusi “zēngalviņu”? Mūs, sievietes, dažādos dzīves posmos ir nodarbinājis jautājums par mūsu skaistumu. Skolas gados to sākam pētīt, veicam visdažādākos eksperimentus ar matu krāsu un garumu, diētām, ēnām un nagu laku toņiem. Esam salīdzinājušas sevi ar draudzenēm, ar skolas skaistulēm. Man pašai bijuši gan gari melni, gan blondi mati, gan tumša “puiku frizūra”, pat ruda krāsa. Tiklīdz dzīvē notiek kāds pavērsiens, rodas nepārvarama vēlēšanās “kaut ko izdarīt” ar matiem. Vēlākajos gados mūs vienā dzīves brīdī sāk nodarbināt pirmo krunciņu jautājums. Tiklīdz spogulī pamanām šīs nodevīgās aizejošo jaunības gadu pazīmes, tā mūs pārņem bažas par to, ka dzīve jau nupat sāk virzīties uz otru pusi.

Kā paildzināt jaunības skaistumu? Tas ir jautājums, kuru sev ir uzdevusi (vai varbūt vēl uzdos) jebkura sieviete. Esmu pētījusi šo jautājumu ne vienu vien gadu. Jā, daudz ko patiešām nosaka labi gēni. Bet ne visām sievietēm ar tiem šajā ziņā ir palaimējies.

Cik daudz varam izmainīt pašas, ko varam darīt, lai mūsu veselība, skaistums un iekšējais mirdzums saglabātos iespējami ilgāk – par to mēs runāsim Sievišķības skolas nākamajā cikla seminārā.

Kādi negatīvie faktori mūsu dzīvē jāpamana un jāizmaina jau, sākot ar 30 gadu vecumu, un iespējams pat vēl agrāk? Vēlos pastāstīt, kas ir tas, ar ko ikdienā graujam savu sievietes veselību un ar ko negatīvi ietekmējam savu skaistumu, pašām neapzinoties. Ko praktiski varam darīt, lai mūsu skaistums ar gadiem nevis zūd, bet nobriest un sievišķība tā vietā lai sanīktu – uzplaukst? Lai mums mazāk rastos vēlme par kaut ko raizēties un pukoties, bet tā vietā mēs arvien vairāk justos prieka pilnas un harmoniskas! Lai tad, kad citi uz mums skatās, viņi nepamana mūsu krunciņas, bet redz mūs kā skaistas, iekšēji spēcīgas un starojošas sievietes!

Uz tikšanos seminārā “Patiesa sievišķība – radi sevi no jauna”!

Patiesas sievišķības cikla seminārus var apmeklēt arī atsevišķos datumos, jo katra no tēmām ir apskatāma neatkarīgi no citām, taču no sirds rekomendēju apgūt visas šī cikla piecas tēmas. Uz semināriem var nākt arī jauktā secībā. Tu būsi ieguvēja jebkurā gadījumā!

Edīte

 

8. janvārī plkst. 11:00-13:30 SEMINĀRS “Patiesa sievišķība – radi sevi no jauna!”

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 (Arta)

Dalības maksa: EUR 25,00 (t.sk. PVN)

 

Vairāk par visu kursa ciklu uzzini ŠEIT

Vairāk par lektori uzzini ŠEIT

 

Citi  šīs autores raksti: 

“Smieties vai raudāt?!” ŠEIT

“Vēlos būt lutināta!” ŠEIT

“Sarežģīta sejas izteiksme…” ŠEIT 

“Tu mirdzi!” ŠEIT

 

Leave a Reply