Grozs

Raksti

Pilnīgi cits skatījums uz pārdošanu – “Kā “pārdot” to, ko daru”. Nometnes seminārs.

Pilnīgi cits skatījums uz pārdošanu – “Kā “pārdot” to, ko daru”.

(Par Ilzes Grundmanes darbnīcu Pilnīgi cits skatījums uz pārdošanu – “Kā “pārdot” to, ko daru” Nometnē ”Mana Pašapziņa”)

Par pārdevēju nepiedzimst, tā pat kā par šuvēju, profesoru, traktoristu, biznesmeni, skolotāju vai politiķi. Par to cilvēks izvēlas kļūt pats savā dzīves laikā. Un tam nav nekāds sakars ar veiksmi, neveiksmi, bet cik katrs izvēlas izmantot sev dzīves piespēlētās iespējas, vai arī pats tās atrod.

Jebkurš no mums ikdienā ir pārdevējs, pārdodot savu vēlmi par vakariņu iespējām, par kino apmeklējumu, par ballīšu idejām, par dzīvokļa izkārtojuma stilu. Tās ir mūsu domas, idejas, vēlmes, kuras paužam pasaulei un cenšamies tās sasniegt vai realizēt.

Pārdošana sev – tiekšanās pēc vēlmju piepildījuma. Tā ir arī attieksme pret sevi, saviem apkārtējiem, tā ir sevis mīlēšana, jo kurš gan kaut ko ievēlas tādu, lai nepiepildītu. Tie ir sapņi, tie ir mērķi – pēc kuriem tiecamies. Citiem tas sanāk labāk, citam ne tik labi. Citiem tas sanāk dabiski, citiem nedaudz jāpamācas par to. Un tas ir tikai normāli, ka mēs šajā pasaulē neesam vienādi un tādēļ pasaule ir tik interesanti, jo ikviens cilvēks uz šīs planētas ir unikalitāte.

Manuprāt, zināt pārdošanas mākslas pamatus ikvienam ir noderīgi. Šie pamatlikumi palīdz labāk pārdot ne tikai to ko es daru, bet arī palīdz veidot labākas attiecības gan ar sevi, gan saviem tuvākajiem, gan darba kolēģiem, gan ar klientiem, kaut nav tiešajos Tavos pienākumos kaut ko pārdot.

Un par šo visu un reāliem dzīves piemēriem jau pavisam drīz – Pavasara studijas Ziemas nometnē (ŠEIT) teju 3 stundu garumā.

Treniņu vadīs un ar savu pieredzi dalīsies Ilze Grundmane, 3 bērnu mamma un SIA „Agro Fondi” vadītāja. Ilzei ir izglītība psiholoģijā un savas pārdošanas iemaņas un zināšanas viņa ir nostiprinājusi strādājot Banku sektorā 12 gadus, aktīvi pārdodot banku pakalpojumus un vadot savas pārdošanas komandas uz mērķiem.

Šī treniņa laikā Jūs:

* gūsiet pilnīgu izpratni pašos pārdošanas pamatos – kā tie veidojas;

* psiholoģiskās attiecības starp pārdevēju un klientu;

* kāda psiholoģiskā ķīmija veidojas pārdošanas procesā;

* kādi pamatlikumi un pamatdarbības ir ļoti būtiskas un kāpēc;

* uzzināsiet, ko domā un sagaida klients, un sapratīsiet tieši kāpēc ir tā un ne savādāk;

* kādam būtu jābūt pārdevējam, īpašības, attieksme, zināšanas, paradumi;

* gūsiet praktiski pielietojamus instrumentus savai ikdienai, kurus pielietojot, Jums būs iespēja gūt savus personiskos panākumus;

* dzirdēsiet veiksmes stāstus un ne tik veiksmīgus stāstus, un kādi būtiskākie secinājumi no tiem ir izdarīti par pārdošanas procesu;

* varēsiet padalīties ar saviem veiksmes stāstiem;

* neliels ieskats tiks dots Sociālā tīkla mārketingā;

* un vēl daži knifiņi, kas ikdienā Jums līdzētu celt profesionālās iemaņas!

Tiekamies nometnē!

Ilze

Nometnes programma ŠEIT

Citi vērtīgi raksti par nometni ŠEIT

Atbildēt