Grozs

Informācija par tuvākajiem notikumiem

Jaunais sevis apzināšanās gads.

Vienu dienu klausījos raidījumu “Rampas ugunis”, kur Kristaps Baņķis stāstīja, ka šis gads no mums prasīs ļoti daudz pašapziņas un spēka. Un ja mums tā visa nebūs, būs ļoti grūti, jo visapkārt šī enerģija būs un dominēs. Tātad – vai nu mēs esam kopējā plūsmā un dzīvojam labi, vai arī šis gads mūs sitīs, ko, protams, neviens negribam.

Un tieši tādēļ šis gads mums Pavasara studijā ir izsludināts kā Pašapziņai veltīts gads. Mēs runāsim par sevis apzināšanos, par savas vērtības audzēšanu, par to cik esam unikālas, par to kā justies labāk, par to kā būt saimniecēm savā dzīvē, par to kā uzņemties atbildību utt.

Un līdz ar to mūsu pasākumu kalendārā iezīmējas notikumi, kas veltīti tieši šīm tēmām.

Kā pirmais ļoti lielais projekts ir pa pusei jau sācies iesildīšanās līmenī – tās ir “100 apņemšanās dienas”, kuru laikā mums katram tiešām būs iespēja trenēties stiprināt savu saimnieka attieksmi pret dzīvi. Mēs katrs mēģināsim tikt nākamā savā attīstības pakāpē caur kādu īpašu transformāciju, kuru īstenosim 100 dienas. Kāds varbūt sāks vingrot, kāds mazāk ēst, kāds transformēs dusmas, kāds līdzsvaros sevi attiecībās utt. Svarīgākais šai visā ir šī atbildības uzņemšanās un rakstura noturība. Un iedomājies, tad, kad 100 dienas būs pagājušas – cilvēks jau būs pilnīgi citā līmenī. Ja Tu to darīsi – Tu būsi pilnīgi cita.

Pēc tam mūsu pasākumu sērija turpinās ar šīs nedēļas vebināru piektdienā, kurā runāsim par 3.čakras enerģijas līdzsvarošanu. Šis gan ir vesels kurss, kurā runājam par visām čakrām, bet tieši kā pirmais šogad iekrīt pašapziņas tēmas un vērtības apziņas vebinārs.

Nu un pirmdien mums būs atsevišķs vebinārs par tēmu – Kā saudzēt un atgūt savus resursus. Lūk, šis ir pamatu pamats. Mums ir jāiemācās sevi vērot, just, citiem vārdiem – vajag sevi iepazīt un pēc tam ar apzināšanos savu dzīvi un savu uzvedību vadīt.

Mums ir jāzina, kad pārtērējam spēkus un kad atgūstam. Kas mums dod spēkus klāt un kurā brīdī ir sasniegts tas punkts, ka tieši tā pati darbība sāk kļūt graujoša. Lai mēs runātu par pašapziņu, ir jāuzņemas atbildība ne tik vien par visiem pienākumiem, kas ikdienā jādara, bet pirmām kārtām – par savu spēku, par enerģiju, par sevi pašu.

Redz tiklīdz Tev nav spēka, tā apstākļi kļūst aktuālāki un noteicošāki Tavā dzīvē. Tad viss krīt uz nerviem un kaitina. Tu vairs nevari savaldīties. Tevi var izvest no pacietības. Cilvēki, kas prot manipulēt ar citiem, ļoti labi šo izmanto. Viņi dažreiz pat speciāli otru sakaitina, lai pēc tam varētu iegūt, ko vēlas. Kādēļ lai mēs to ļautu? Nu vismaz par savu dzīvi un savu enerģiju mēs taču varam būt noteicējas, vai ne?

Nu lūk – viss pirmdienas vebinārs būs veltīts tam, lai mēs iemācītos atpazīt, kas mūs audzē stipras un lielas, radošas un mīļuma pilnas, un kas iztukšo (dažreiz pilnīgi nemanot un cēlu mērķu vārdā). Šis būs praktiskās darbošanās vebinārs, tādēļ sagatavo pildspalvu un rakstāmo, lai varētu padomāt līdzi un izpildīt dažādus testus un uzdevumus, ko Tev piedāvāšu.

Nu un tā mēs soli pa solim lēnām tuvojamies nometnei.. Šoreiz nometne būs no 10. līdz 12.februārim jaunā vietā – viesu namā Valgumu pasaule. Un tēma jau atkal būs par pašapziņu, par savas vērtības apzināšanos un par šīs vērtības “neturēšanu zem pūra”, bet citiem rādīšanu, došanu un dāvāšanu – ”Mana Pašapziņa”. Nometne būs kā praktisks treniņš, kuras laikā mēs kā akumulatori sapildīsim savu kapacitāti ar jaunu jaudu, jaunu pārliecību. Iemācīsimies citām acīm skatīties uz sevi un attiecīgi pēc tam tā arī izturēties.

Nu – tāds mums ir gada sākums.

Esi laipni aicināta it visā piedalīties!

Ar mīļumu, Inese

 

Vairāk par ”pašapziņas, jeb 3.čakras enerģijas līdzsvarošanas” vebināru ŠEIT

Vairāk par vebināru “Kā saudzēt un atgūt savus resursus” ŠEIT

Vairāk par Nometni ŠEIT

Vērtīgi raksti par pašapziņu ŠEIT

 

Atbildēt