00000a
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Bezmaksas seminārs ”Parunāsimies par pašapziņu” – PIETIEKŠANĀS SLĒGTA

PIETEIKŠANĀS PASĀKUMAM SLĒGTA!

autors: JOLANTA SADOVIČA

Mana pēdējā laika svarīgākā lieta par ko es domāju. Mēs citiem varam iemācīt to ko mācāmies pašas. Es šobrīd nopietni mācos un pētu pašvērtējuma jautājumu.

Kāpēc mani pasaulē nenovērtē tā kā es to vēlētos? Kāds ir manas pašas vērtējums par sevi? Kā es vērtēju citus cilvēkus? Kā es izturos pret sevi un citiem? Kā visi šie jautājumi ir savstarpēji saistīti?

Mēs bieži sastopamies ar situāciju, ka vienas profesijas pārstāvjiem maksā dažādas algas.

Dzīvē skatāmies un domājam, ka ir meitenes, kas saņem dāvanas un uzmanības apliecinājumus, bet ir meitenes, kas nesaņem neko – bet it kā ir tik pat skaistas, gudras u.t.t, ja pat vēl ne skaistākas un gudrākas.

Mēs dzirdam, ka Visums nesaprot vārdu “krīze”, ka Visumā naudas ir gana un nesaprotam kāpēc mums nav lietu, attiecību, novērtējuma ko vēlamies un tik ļoti gaidam no citiem cilvēkiem, apkārtējās pasaules.

Mēs cenšamies būt labas un saulainas, sievišķīgas un vienalga nesaņemam no dzīves to ko vēlamies. Reizēm tas sarūgtina, reizēm tas sāp, reizēm rada lielu neizpratni kāpēc tas ir tā.

Visa rezultātā bieži uzdodam sev jautājumu, kāds gan ir manas dzīves mērķis – ja es nejūtos novērtēts, atalgots, ja man ir maciņā jāskaita santīmi. Kāpēc gan es te tā cenšos un pūlos, neviena nesaprasts un nenovērtēts.

Es aicinu uz sarunu 2017.gada 12.janvārī plkst.18.00 par to, ka pasaule, kas mums ir apkārt, sākas vispirms no mums pašām, padalīšos ar dažām tehnikām kā to šobrīd daru es un tas viss ir mūsu lielās nometnes, kas būs februārī, kontekstā.

Man ļoti patīk sarunas Pavasara studijā, tās dod atklāsmes un jaunus ceļus, tās dod iespēju satikt un ieraudzīt citas pasaules, kas dzīvo un atrodas te pat man blakus, jo tieciet vai nē, pat ja mēs viena otru šobrīd nepazīstam, mēs vienalga atrodamies savstarpējā mijiedarbībā.

Ar mīlestību
Jolanta

Bezmaksas seminārs ”Parunāsimies par pašapziņu” 12.janvārī plkst. 18:00 – 20:00

Lektore: JOLANTA SADOVIČA

Dalība: bezmaksas

Norises laiks: 12. janvāris no plkst. 18:00-20:00

Vairāk par lektori: ŠEIT
Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Atbildēt