Grozs

Informācija par tuvākajiem notikumiem

100 apņemšanās dienas – SĀKAM!

100 Apņemšanās dienas ir brīvprātīgs, bezmaksas, personīgas iniciatīvas projekts, kura pamata doma ir – iedvesmot un motivēt pārmaiņām ikvienu, kas to vēlas vai jūtas tam gatavs, sniedzot morālu, informatīvu un visādu citādu atbalstu!

Un tas nav būtiski kāds ir Tavs dzimums, vecums, dzīves vietas, nodarbošanās, apņemšanās vai jebkas cits. Galvenais, lai Tu gribi savu dzīvi uzlabot un beidzot, vienreiz pa visiem laikiem ieviest vai piesaistīt ko tādu, par ko jau sen domā.

100 apņemšanās dienas sākam 10.janvārī, bet noslēgums būs 20.aprīlī ar svinīgu pasākumu par godu paveiktajam.

Pievienojies facebook domubiedru grupai ‘’100 apņemšanās dienas’’. Tur katru dienu tiks publicēts uzdevums, padoms vai stiprinājums, kas palīdzēs noturēt Tavu 100 dienu apņemšanos. Katrs varēs dalīties ar savu pieredzi, saņemt atbalstu, uzmundrinājumu, atbildes uz jautājumiem, kā arī ierosināt savas tēmas un pārdomas.

Aizpildi anketu, kas publicēta šajā aprakstā augstāk. Tajā Tev būs jāaizpilda vārds, uzvārds, sava apņemšanās tēma un epasts, lai varam arī Tev nosūtīt sasaukšanās ziņu. Tādas kopā būs trīs, 30.dienā, 60. un 90.dienā. Bet 100. diena jau būs noslēgums, kuru svinēsim ar skanīgu un skaistu kopā sanākšanu. Jā, būs noslēguma ballīte uz kuru Ielūgumus saņems tie, kas godam paveikuši katrs savu apņemšanos visas 100 dienas!

Šim projektam un domubiedriem varēs piebiedroties jebkurš un jebkurā laikā, bet ja gribi, lai Tava apņemšanās izdodas par visiem 100, tad mudinām Tevi sākt ar mums kopā tieši 10.janvārī. Tad arī katras dienas uzdevumiem un idejām būs vieglāk un produktīvāk sekot līdzi!

Informatīvu video par 100 apņemšanās dienām  vari noskatīties Pavasara Studijas facebook lapā ŠEIT (kad ieiesi, paskrullē lapu zemāk līdz 4.janvāra ierakstiem).

 

Domubiedru grupa ŠEIT

PIETEIKŠANĀS ANKETA (3 īsi jautājumi) – spied ŠEIT

 

TĀTAD:

  1. izlem ko gribi mainīt, ieviest vai piesaistīt
  2. pieņem lēmumu, ka nu ir laiks rīkoties un ieviest to
  3. aizpildi dalības anketu (tā gan nav obligāta, bet arī palīdzēs Tev)
  4. pievienojies domubieru grupai (tajā būs būtiskākais ikdienas atblasts Tev, lai viss izdotos)
  5. sāc un ar atvērtu attieksmi dzīvo, iejūties. Ja gribi, droši diskutē un līdzdarbojies! Un ja vien patiesi gribēsi, pārmaiņas parādīsies jau pavisam drīz! 🙂

 

Ja Tev ir kādas neskaidrības vai jautājumi par ”100 apņemšanās dienas”, droši iesūti tos uz pavasarastudija@gmail.com.
Vairāk par projektu lasi ŠEIT

 

p.s. ja Tev rodas kāds iedvesmojošs atgadījums vai stāsts, droši sūti to mums, mēs padalīsimies ar citiem, un tas nesīs daudz prieka visapkārt!

Atbildēt