9c57a82676eac5a2436e2d2953b57e62 - Copy
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Nodarbību cikls ”VIŅŠ+VIŅA” no 25.janvāra

Reiz kāds vieds garīdznieks teica, ka mūsdienu cilvēks Dievu var iepazīt tikai caur attiecībām, jo īpaši partnerattiecībām, jeb tām, kas veidojas starp sievieti un vīrieti pārī.

Un katrs zemes iedzīvotājs, kuram nav attiecību ilgojas pēc tām, un tie, kam šīs attiecības ir, tās bauda vai ilgojas pēc harmonijas tajās. Kāpēc ir tik daudz dziesmu, dzejas, filmu un visa cita tieši par mīlestību? Katrs no mums, apzināti vai neapziāti, lielākā vai mazākā mērā to grib.

Ilgu laiku Pavasara Studijā notika ļoti skaists semināru cikls par attiecībām ‘’VIŅŠ un VIŅA’’. Tas bija augsti apmeklēts un meitenes brauca pat no tālām Latvijas pilsētām uz šiem semināriem. Un kas vienmēr bija pats skaistākais – mēs regulāri saņēmām pārpasaulīgi aizkustinošas vēstules (un pat bildes) no meitenēm, kā viņām ir izveidojušās attiecības vai esošās kļuvušas skaistākas.

Un tas prieks ir tik liels, ka gribējās izveidot tādu kā ģimenes fotoalbumu un pielikt Studijā bildes rāmīšos pie sienas ar laimīgiem pāriem, ģimenēm un bērniem! Kā privātmājās, pie trepēm, skaistās romantiskās filmās.

Jau kādu laiku spriežam, ka šo kursu vajadzētu atjaunot. Studijā meitenes vaicā pēc pasākumiem par attiecību tēmām, saņemam daudz jautājumu par šo tēmu un semināros redzam, kāda jomā ir viena no svarīgākajām. Un tieši 100 apņemšanās dienu projekta pieteikumu anketas mums atvēra acis pavisam – vairāk kā puse no visām apņešanām ir satikt savu cilvēku vai padarīt laimīgākas jau esošās attiecības.

Šis kurss ir vienādi paredzēts un noderīgs gan tām sievietēm, kam attiecību vēl nav, gan tām, kuras tādās jau ir, ilgāku vai pat tikai īsu brīdi.

Mēs daudz runāsim un darbosimies gan ap to, kā radīt skaisto, gan to, kāpēc rodas sāpīgas situācijas attiecībās un kā panākt, lai šādu situāciju gandrīz vispār nebūtu. 

Vai Tu zini ko no sava nākošā vai esoša vīrieša gribi? Vai zini, kā gribi savās sapņu attiecībās justies? Vai spēj iedomāties, kāda ir mīloša un spēcīga vīrieša silta azote? Tas ir ļoti būtiski, lai Tu to zini, jo šī sapņošana rada iespēju Tavām attiecībām rasties un būt tādām kādas tieši Tu gribi! Un pat ja par to nekad neesi domājusi un tikai zini, ka gribi satikt savu cilvēku, tad arī ar to iesākumam būs jau labs starts. Vai varbūt Tu esi satikusi simtiem tieši tādu vīriešu, kas Tev patīk, bet viņi sagadījies, ka ir aizņemti vai kā citādi starp Jums neizveidojas nekas. Bet varbūt viss ir forši, tikai tāds ‘’sīkums’’ – Tu nejūties laimīgu, īstu attiecību vērta un atkal nekas neveidojas. Mēs runāsim par šīm lietām un visu to, kas ir būtisks, lai viss izdotos!

Ja apzināti nešķirojam, kas notiek ap mums, tad lielākoties redzam apkārt attiecības, kas nav izdevušās. Un ja pašai nesokas tik labi vai savu cilvēku neizdodas satikt, tad šie piemēri kļūst vēl spilgtāki. Bet patiesībā ir tā, ka tie skaistie stāsti notiek! Un ja agrāk, kā mīl teikt daudzi cilvēki, patiešām ‘’īstu vīriešu nebija’’, tad šobrīd tas tā vairs nav. Un ir gana daudz vīriešu, kas klusībā gaida savu sievieti. Un kā Inese mēdz ieteikt meitenēm domāt – ‘’nu man jau nevajag daudz, tikai vienu (lasi: Īsto)!’’.

Nemet plinti krūmos, lai cik Tev būtu gadu, lai kāda stāja, situācija vai pieredze! Tev neviens nemācīs dzīvot, bet mēs kopā iziesim cauri svarīgiem Visuma, dabas un Dieva likumiem, kas atbild tieši par attiecību jomu. Tu sapratīsi un pati ieraudzīsi, ka viss ir iespējams, Tu sajutīsi kādu cilvēku gribi sev blakus un Tev viss izdosies! Un ja Tava skepse ir stiprāka par vēlmi būs mīlestības pilnās attiecībās, tad ņem visus pretargumentus un mēs tos visus iztirzāsim! Ja gribēsi un sanāks, parunāsim arī par Tavu konkrēto situāciju.

Sieviete ir tā, kas rada un tieši tāpēc, tieši mēs esam tās, kas attiecībām var likt zelt vai tās nogremdēt.

Mums nesenā seminārā bija viens no iedvesmojošākiem dzīves piemēriem, kur kundze 77 gados bija satikusi savu otro pusīti. Viņa pati bija seminārā un dalījās savā priekā, un tajā, kā izlasot Ineses pirmo grāmatu, tik ļoti iedvesmojusies, kas noticējusi un savu mīlestību pati piesaistījusi. Viņi kopā dodas uz ballēm, gatavo ēst un iet uz randiņiem, un ja vien Tu redzētu, cik šī sieviete bija laimīga! Viņa nevarēja iedot vairāk par 55 gadiem!

Un zini kāpēc Tev izdosies? Kā Tu domā, kāpēc pasakās ir burves, princeses, laumiņas, bet vīrieši ir bruņinieki? Jo sievietes var naturāli uzburt no nekā to, ko patiesi, patiesi vēlas. Un tas notiks pavisam klusiņām, ka neviens neko pat nepamanīs, tikai Tu pati!

Pirmā nodarbība notiks 25. Janvārī un visus seminārus vadīs Inese! :)

Tiekamies jau drīz!

Arta

NODARBĪBU DATUMI:

25.1 Viņš un Viņa – vīrišķība, sievišķība un attiecības

8.2 Sievišķības pašapziņa un sievišķības vērtība priekš abiem

22.2 30kļūdas, kas grauj mūsu sievišķību

7.3 Kā pieņem vīrieti (tādu, kāds viņš ir) un palīdzēt audzēt vīrišķību

22.3 Mīlestības piepildītas attiecības

5.4 Parunāsim par vīriešiem

19.4 Mīlēšanās un seksualitāte

INFORMĀCIJA:

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35”un lektore atvērs durvis)

Norises laiks: 18:00 – 20:30

Dalības maksa: 30.00 EUR (t.sk. PVN) par 1 semināru

Pieteikšanās un jautājumi: e-pastā pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 (Arta)

E-pieteikšanās  ŠEIT

Atbildēt