xxxc5 - Copy - Copy
Informācija par tuvākajiem notikumiem

NOMETNES jaunais koncepts – ”Mana pašapziņa”!

Februāra pirmajā pusē Pavasara Studijai būs nometne par ļoti pamatīgu tēmu. Par pašapziņu. Mēs sākotnēji to plānojām un virzījām ar naudas tematiku, jeb ar ievirzi ‘’kā pārdot’’, bet saņemot neskaitāmus, un es atkārtošos – NESKAITĀMUS, pieteikumus, vēstules, apņemšanās un lūgumus ar tēmu par pašapziņu kā tādu, tad nolēmām, ka naudas tematiku attīstīsim atsevišķi (jo arī tai ir piekrišana), bet šoreiz mums jāpadarbojas ar mūsu pašapziņu tās pamatos. Šī iemesla dēļ, esam nomainījušas nometnes nosaukumu un mazliet uzlabojām arī programmu (nekas no tās nav atmests, tikai uzlabots!).

Tātad, no 10.-12. februārim Pavasara Studijas nometne ir ‘’Mana pašapziņa’’!

Divi galvenie iemesli, ko meitenes min piesakoties uz šo nometni ir: pirmais – ‘’vēlos to superīgo, iedvesmojošo kopā būšanu, dzīves svinēšanu un atpūtu no ikdienas’’, un otrais – ‘’man ir ļoti svarīgi sakārtot savu pašapziņu, zinu ka tas ir visa pamats’’.

Vai atceries pēdējo reizi, kad biji tik priecīga un darīji ko interesantu, ka laiks paskrēja pasakaini ātri? Tik ātri, ka likās pilnīgi negodīgi! Un nemeklē dziļo dzīves jēgu ar milzīgu piepildījumu, bet tiešām pēdējo reizi kad Tev vienkārši bija šāds stāvoklis kaut uz brīdi.

Lūk, un tagad ir 2 varianti – ja Tev šāda situācija nekad nav bijusi, tad atbrauc uz nometni un Tu šādu pieredzi piedzīvosi! Tu redzēsi! Starp darbnīcām un semināriem varēsim pļāpāt, radīt idejas, trenēties, filmēties, pucēties, dalīties stāstos un kamīna majīgumā baudīt beznosacījuma mīļumu un sarunas. Kamēr to nepiedzīvo nav iespējams pat iztēloties, cik sirsnīga patiesībā var būt īsta meiteņu ballīte un čalošana, un visas meitenes, kas rosās ap Pavasara Studiju ir tādas!

Un otrs – ja zini šo sajūtu kad viss ir super un laiks lido, tad varu Tev pastāstīt ķedīti kā to dabūt gatavu katru dienu un kā tas saistīts ar pašapziņu.

Vispirms Tu audzē mīlestību pret sevi, līdz ar to Tu iegūsti spēku sevī un pamatu. Tad no tā rodas spēja nepavilkties uz sīkumiem un stress vai konflikti iet mazumā. Tad jau Tu sāc varēt ar mīlestību un pieņemšanu reaģēt uz savu vīru, draugu, mammu, bērnu, brāli, kolēģi un citiem, jo šis stabilums Tevi notur gabaliņu virs zemes.

Tev sāk iet vieglāk un Tu sāc sajust (pat nevis apzināties, bet iekšēji sajust) kā tautā saka – savu ‘’cenu’’ (lasi: vērtību) un Tev sāk naturāli pievilkties jau labāks dzīves līmenis, ieskaitot cilvēkus apkārt, notikumus un visu pārējo. Cilvēki labprātāk grib pie tiem, kas ir pašpietiekami un piepildīti. Un tie, ka paši ir patiesi forši, tādi, ar kuriem arī Tu gribētu būt kopā vairāk (un Tu to vari, jo Tev viņi jau patīk, tātad tas jau ir Tev lemts), viņu draugu un kolēģu loku vispār sastāda tikai tādi pat cilvēki ka viņi.

Tādu foršu cilvēku ir salīdzinoši maz un tikko Tu būsi attīstījusi savu iekšējo vērtības apziņu, jeb pašapziņu, Tu būsi uz ‘’izķeršanu’’ un nonāksi gandrīz vai automātiski starp līdzīgajiem. Svarīgi, ka tā nav cilvēku šķirošana, bet atkal – tā ir pašapziņa, ka Tu sevi spēj novērtēt un mīlēt, dot sev harmoniskāko un labāko savā vērtību skalā. Un Tu jau nenoliegsi nevienu cilvēku, tikai izvēlēsies tādu vidi, kurā Tu jūties labi un vari mijiedarboties.

Un rezultātā, Tu pai jau esi visa pirmssākums savā dzīvē – ja laimīga esi Tu, tad laimīgi ir cilvēki Tev blakus, kāds piedāvā darbu jo Tu viņam iepatīcies, sāk notikt brīnumainas lietas un rezultātā, viss kas ar Tevi notiek ir kā tas mirklis – kad viss ir priekpilni un laiks lido..

Ar to gribu teikt, ka mēs varam pašapziņu vairot pašas. Varam tikt vaļā no vainas apziņas, no kritizēšanas un muļļāšanās par lietām, kas mūs kavē. Vai zini Maslova piramīdu? Tajā visas cilvēka vajadzības ir sakārtotas pēc svarīguma, bet to gribu par piemēru minēt tāpēc, ka šī piramīda uzskatāmi parāda – kad Tu apmierini savas pamata vajadzības, Tu jau tiec nākamajā līmenī un rūpējies par ‘’augstāku’’ vajadzību kārtošanu. Un šis pamats ir pašapziņa, bet augstāki līmeņi jau ir dzīves baudīšana!

Nometne būs kā koncentrēta, kārtīga, intensīva vitamīnu, drosmes, informācijas un atbalsta deva TAVAI PAŠAPZIŅAI! Mēs trīs dienas ‘’aizlaidīsiemies’’ no ikdienas (katra ‘’sabīdism’’ visu tā, lai nekas mūs patiešām nevar traucēt), pildīsim profesionālu lektoru uzdevumus, piedalīsimies lekcijās un darbosimies darbnīcās, ēdīsim pasakainas maltītes, atpūtisimies kad gribēsim, uzdosim jautājumus atklātus vai pie austiņas, iesim pirtī ja gribēsim, iemantosim jaunas draudzenes, daudz smiesimies un vēl, un vēl, un vēl .. Un mums NE PAR KO NEBŪS JĀUZTRAUCAS, tikai jābauda un jāpildās!

Kāda meitene pieteikumā atrakstīja, ka jau sarunājusi aukli, darbā brīvu piektdienu, vīrs iedos savu foršo mašīnu un telefonu viņa atstās mājās. Tas pieteikums staroja tādu enerģiju, ka iesaku mums visām (cik nu katras spēkos) izdarīt līdzīgi un aizvest sevi SAVĀ atpūtā un piepildījumā!

Es personīgi šo nometni gaidu jau no tās dienas, kad tās kuratore Santa ielika pirmo rakstu par to! Un saņemot katru nākamo pieteikumu es jau sāku sapņaini skatīties pa logu un fantazēt cik forši būs. Varbūt dēļ tā, ka man patīk nometnes, varbūt tādēļ, ka lektori šoreiz ir lieliski, iemeslu nezinu, bet arī es esmu jau sarunājusi brīvību no visa un uzturu sevī patīkamu satraukumu!

Tiekamies!

Arta

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

Cena par nometni vienai personai 3 dienām: 220.00 euro (t.sk. pvn)

Reģistrēšanās kārtība, dalības maksa un noteikumi: ŠEIT

Jautājumi vai rakstiska Pieteikšanās: Santa Līvziniece 28361100 vai santa.livziniece@gmail.com

Atbildēt