IMG_2659a
Informācija par tuvākajiem notikumiem

PIRMDIEN! VEBINĀRS ”Zemapziņas pārprogrammēšana, par tēmu – Kad stārķis kavējas”

autors: INESE PRISJOLKOVA

Ir pagājis mēnesis, kopš novadīju online nodarbību “Kad stārķis kavējas”. To noskatījās vairāk kā 70 sieviešu un meiteņu, tādēļ nolēmām turpināt un runāt par šo tēmu vēl.

Tā kā pirmdien par šo tēmu būs nākamais vebinārs, tad no šodienas veselu nedēļu būs iespēja iegādāties pieeju, lai vai nu atkārtoti vai pirmo reizi noklausītos šo pirmo vebināru.

Savukārt pirmdien runāsim par zemapziņas pārprogrammēšanu, ko es pati kopā ar vīru mācījos pie Valērija Siņeļņikova Krimā 10 dienu kursā un mana pamattēma bija tieši šī – kā sakārtot savu zemapziņu tā, lai nekas man netraucē palikt stāvoklī un piedzemdēt bērnus. Tas, ko toreiz par sevi no zemapziņas uzzināju, nebija ne priecīgi, ne glaimojoši. To visu nācās izravēt un pārveidot un tikai pēc tam viss varēja sakārtoties.

Izrādās, ka zemapziņā es biju domājusi, ka bērni man atņems laiku un es nevarēšu nodarboties ar to, ko gribu.

Es biju domājusi, ka bērni un grūtniecība man izbojās figūru un vairs nebūšu slaida un skaista ar 38 izmēra augumu.

Es zemapziņā biju turējusi domu, ka bērni traucēs izgulēties un atņems man brīvību ceļot vai īstenot kādus lielus mērķus.

Es uzzināju, ka baidos zaudēt sava vīra 100% uzmanību, jo tad nāktos dalīties ar bērnu.

Es uzzināju…vēl un vēl.

Man žņaudzās sirds un es gribēju kliegt, ka tā nav taisnība. Ka man vienalga vai guļu vai neguļu, ka man vienalga kāds man ir izmērs, ka man vienalga vai ceļoju vai neceļoju. Un tomēr, tomēr. Zemapziņa zina labāk un atbilstoši rīkojas. Un kamēr tā nav pārprogrammēta, tikmēr tā dara savu darbu, kā uzskata par pareizu.
Atceros, ka man bija ļoti grūti to ar apziņu pieņemt. Man bija grūti to ar prātu saprast. Un tomēr….nebija variantu. Man bija 43 gadi un es zināju, ka pēc desmit gadiem diez vai man šī metode šajā jomā ko varēs palīdzēt.

Šobrīd manam dēliņam ir gadiņš. Un jā – esmu ar vairāk kilogramiem un mazāk miega. Toties es esmu piedzīvojusi savu lielo SAPNI, kurš ienācis manā dzīvē kā īstenība. Nu es zinu kā ir būt gaidībās. Kā jūtas mamma, kad maziņš puncī spārdās. Kā ir barot savu bērniņu ar krūti, kā ir smaržot jaundzimuša bebīša smaržu, kas ir skaistāka par jebkuru parfīmu, kā gaidīt un sagaidīt pirmo smaidu, un pirmo zobiņu un pirmo solīti. Agrāk domāju – nu ko tās mammas tur ņemas. Visi taču iemācās staigāt. Bet tad, kad to ieraudzīju, asaras birst kā pupas un pārņem tāda laime un siltums. Un pilnīgi nevienam negribās neko paskaidrot.

Un protams, var jau samierināties un pateikt “nav lemts”. Bet…es nesamierinājos. Es darīju, darīju un darīju. Un zemapziņas pārprogrammēšana bija viens no soļiem, kas mani sakārtoja.

Vārdu sakot – 23.janvārī plkst.20.00 būs vebinārs “Zemapziņas pārprogrammēšanas metode par tēmu “Kad stārķis kavējas””. Ja Tev tas ir aktuāli – esi laipni aicināta. Čatu sāksim 19.30, kurā varēsi uzdot jautājumus jau iepriekš.

Nu un no šodienas tad šīs tēmas vebināra ieraksta pieeju var iegādāties rakstot uz: ineses.vebinari@gmail.com vai var zvanīt 29431408 (Aija)

 

VEBINĀRS ”Zemapziņas pārprogrammēšana, par tēmu – Kad stārķis kavējas”

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Norises laiks: 23. janvāris, 20:00 – 21:30 (pieslēgšanās sarunām no plkst. 19:30)

Dalības maksa par 1 vebināru: 10.00 euro (t.sk. pvn)

Pieteikšanās un jautājumi: ineses.vebinari@gmail.com vai 29431408 

 

Ieraksta iegādes un noskatīšanās iespēja pieejama arī 24., 25. un 26. janvārī. Vairāk informācijas varat uzzināt droši piezvanot vai uzrakstot Aijai izmantojot augstākminētos kontaktus.

Pēc vebināra katram dalībniekam tiek nosūtīta arī prezentācija.

Atbildēt