Grozs

Uncategorized

Dienas iedvesma. Palūdz un paļaujies!

Mums uz Studiju nereti atsūta kādus pieredzes vai iedvesmas stāstus, gan saistīti ar Studijas pasākumiem, gan neatkarīgi no tiem. Mēs ārkārtīgi priecājamies vienmēr tos saņemt un ar tiem, kas spilgtāki vienmēr arī padalamies publiski! Un ja arī Tev ir kāds stāsts, kas var iedvesmot, droši, sūti tik šurp! Cik tomēr bieži ir tā, ka īstajā brīdī dzirdēti nejauši vārdi vai iedrošinājums mums trāpa kā ”naglai uz galvas”. Tad nu lūk, lai šodien par šādu iedvesmu mums top Agneses stāsts!

”Pēc vairākkārtīgiem finansiāliem pārbaudījumiem šī gada pavasarī- piespiedu pārvākšanās radījusi bija lielus izdevumus un kad liekas ka esi teju atguvies, ņem nomirst vīramāte un jāsedz ir vēl bēru izdevumi, tā kad pāri nepaliek itin nekas, kredītlīnijas tai skaitā iztukšotas, ledusskapis tukšs, rēķini gan stāv priekšā un min uz papēžiem, tas man viss svarīgākais bija nomaksāt dzīvokli.

Ar cerīgu skatu vērsos pret debesīm un teicu “mani mīļie eņģeļi, lūdzu rodiet mums iespēju nomaksāt dzīvokli, mums vaig tam 720 euro, neko citu es jums nelūdzu man vaig to svarīgāko-dzīvokļa īrei naudu”.

Tās pašas nedēļas piektdienā, braucu pa pilsētu pie auto stūres, vedu bērnu pie ārsta un te pēkšņi pie sarkanās luksofora gaismas stāvot manas mašīnas aizmugurē iebrauc kāds tantuks ar savu auto- pārņēma bailes, izbrīns, šoks viss vienlaicīgi. Trieciens nebija stiprs, manam auto ne skrambas, viņas auto gan saskādēts, iekšēji sevi nomierinājusi, pārliecinājusies vai ar bērniem viss kārtībā, steidzos no mašīnas izkāpt un tad notika viss kā jānotiek- policijas saukšana, protokola sastādīšana, sirsnīga atvadīšanās un pa taisno uz servisu-pārbaude, nekas īpašs, bet lai servisam un man būtu labums, darbinieks saka ka tur bamperim piesiesimies gan un no apdrošinātājiem naudiņu dabūsim, viņš bija sagatavojis tāmi, nosūtījis to apdrošinātājiem ar piebildi lai izmaksā cietušajai naudā, tie bija tieši 719 eiro!

Lūk cik es biju pateicīga saviem Eņģeļiem par šo naudiņu un pieredzi ko guvu! Pateicos viņiem un lūdzu lai nākamreiz to tik šokējoši varbūt nedara.

Lūk mana iekšējā ticība- ticība Visumam, Dievam, Eņģeļiem-tas viss ir ar mums, tikai ir jātic un viss notiks!”

Atbildēt