00000000000000 ilze
Tuvākie notikumi

15. martā Ilzes Grundmanes nodarbība-treniņš ”Ieskats pārdošanas procesa pasaulē”

Kādēļ ieskats?
Mūsu ikdiena sastāv no ļoti daudz un lielas informācijas visapkārt un ik uz soļa, kāds mūs māca, kā dzīvot labāk, ka jātiecas pēc mērķa, jākļūst labākam, jāmācās, jāpalūdz, jāpateicas, jāiet, jārunā – ir tik bezgala daudz ”jā-”, ka dažkārt mēs aizmirstam pašu būtiskāko, pašus pamatus, pašus stūrakmeņus uz kā veidojas ikviens process mūsu ikdienā. Lai izslauktu govi, pa priekšu tā ir jāpabaro, un lai dabūtu iespējami daudz piena, tad jāzina, kā govi jābaro un kas vel ir vajadzīgs, lai gūtu maksimālo piena izslaukumu. :)

Nodarbībā – šajās 2,5 stundās Pavasara studijā, katrs dalībnieks gūs būtiskāko ieskatu un sapratni, kas ir pamatu pamatā pārdošanas procesā, pirms paša pārdošanas procesa sākuma – kāds ir pārdevējs, kādas ir viņa kompetences, uzvedība, pazīmes, sagatavotība, ieradumi.

Paraudzīsimies uz to, kā jūtas un ko domā klients pirms viņš ir saticis savu pārdevēju, no kā baidās klienti, ko klients grib un ko negrib dzirdēt no pārdevēju, kāda ir neverbālā valoda, svarīgākie komunikācijas pamatprincipi, kā pārdevējam atpazīt pareizo klientu, galvenie pirkuma izdarīšanas motīvi, par pārdevēja visizplatītākajām kļūdām, kuru dēļ nākas zaudēt savu iecerēto klientu.

Nedaudz ielūkosimies telefonsarunas pasaulē ar klientu pa tālruni – zelta baušļi sarunai ar klientu pa tālruni. Būs nedaudz praktiskas darbošanās, arī dažas mazās spēles un mazie treniņi izpratnes un pārdošanas prasmju iekustināšanai.

Ilze

Vairāk informācijas par pasākumu sekos.

Ilzes Grundmanes nodarbība – treniņš “Ieskats pārdošanas procesa pasaulē” 

Lektore: ILZE GRUNDMANE

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)

Norises laiks: 15.marts, plkst. 18:00-20:30

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

Jautājumi vai rakstiska pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 (Arta)

 

Atbildēt