000000 ad1
Informācija par tuvākajiem notikumiem

#37 Dienas uzdevums. PIEDALIES – projekts ”100 apņemšanās dienas” turpinās!

Iedrošinošais – brīvprātīgais, bezmaksas projekts ”100 apņemšanās dienas” turpinās! Šeit neliels ieskats ikdienas darbiņos, ko tajā veicam – 37. dienas uzdevums, kuru Tev jāveic saistībā ar savu apņemšanos! Vēl vari droši piebiedroties un saņemt pasakainu reallaika iedvesmu no Ineses un simtiem cilvēku, kas šobrīd realizē savas idejas!

Šie katras dienas uzdevumi tiek publicēti facebook domubiedru grupā ”100 apņemšanās dienas”!

Visa informācija par Projektu ”100 Apņemšanās Dienas” ŠEIT

DOMUBIEDRU GRUPA ŠEIT

#37diena – 15.02.2017 – Jutekliskums.

Šodien aicinu Tevi turpināt vakar iesākto un vēl vairāt bagātināt sajūtas. Jau vakar mēs pievērsām uzmanību tam, lai visam pieskaramies ar mīļumu. Bet šodien es gribu Tevi aicināt pievērst uzmanību ne tik daudz mīlestības došanai apkārtējai videi un lietiņām, bet gan savām sajūtām, mijiedarbojoties ar tām.
Ko Tu jūti, kad pieskaries aukstam metālam? Un siltam kokam? Un audumam? Un stiklam? Un dažādām faktūrām? Un dažādiem lielumiem? Šoreiz pievērsīsim uzmanību sev un savām sajūtām un kāpināsim tās.

Mēs tik bieži esam koncentrējušās uz to, kas jāpadara, vai uz pienākumu, kas jāizpilda, ka aizmirstam par savu jušanos.
Dēļ čakluma, darba tikuma un vēl ļoti daudz citām vērtībām, kas saistītas ar darbiem un darbošanos, mums, latvietēm, ļoti bieži pietrūkst tā jutekliskuma, kas dienvidu zemēs dzīvojušām sievietēm ir pārpārēm. Neko negribu salīdzināt un noteikti negribu izvērst sarunu kā ir labāk kā sliktāk, bet tauste ir viena no maņām, kuru ir vērts uzturēt un izkopt, gluži tāpat kā mums patīk sagādāt prieku savai ožai ar dažādām smaržām vai garšai ar dažādiem jauniem ēdieniem.
Jutekliskums mums ļauj sevi iepazīt un bagātināt savas sajūtas. Tas kāpina mūsu seksualitāti, kas ir ļoti svarīga mūsu veselības un dzīves daļa. Tādēļ šodien gribu Tevi aicināt just.

Jutekliskumu var izkopt ar pavisam vienkāršiem paņēmieniem ikdienas situācijās.
Piemēram, vai esi mēģinājusi apstādināt mirkli, kad mazgā krūzīti ar kafijas biezumiem. Parasti es saku, lai izbaudi kā ūdentiņš līst Tev pāri rokām un kā krūzīte jūtas un kā gurkst dēļ tīrības, bet šoreiz gribu Tevi lūgt speciāli ielikt rokas tajos kafijas biezumos. Un sajust, cik patīkama struktūra ir izmirkušiem kafijas biezumiem. Tie ir eļļaini, un atgādina skrubi.

Mans vīrs brokastīs mājās dzer kafiju un bieži vien to gatavojam aplejot maltu kafiju tieši krūzītē. Un tad, kad pēc tam mazgāju traukus, es vienmēr izmantoju brīdi, lai uztaisītu mazu spa procedūru rokām. Es noskrubēju un ieziešu rokas ar šiem izlietotajiem kafijas beizumiem un pēc tam to smaržu un mīksto ieeļļoto ādu jūtu vēl ilgāku laiku.

Citreiz es šādi ielieku rokas miltos pirms cept cepumus vai plātsmaizi. Un tad, kad cepu rupjmaizi ar graudiem, tā vispār ir viena taustes un sajūtu bauda. Es patiešām dažreiz pat pieveru acis un izbaudu kāda sajūta ir rupjajiem rudzu miltiem, smalkajiem kviešu un rupja maluma miežu miltiem. Un dažādām sēkliņām, un kā tas viss izmainās, kad pielej ūdeni.

Es ticu, ka šodien Tu maizi necepsi. To Tev stāstu tikai iedvesmai. Mums jutekliskuma vairošanai noder pilnīgi jebkas. Arī datora klaviatūra. Vai vari pievērt acis un pārbraukt ar pirkstu galiem pāri taustiņiem? Dari to maigi, un lēni un pēc brītiņa ātrāk. Ir kaifīgi, vai ne?

Un tieši tāpat – pabraukā ar pirkstiem pa galdu.

Un tagad sev pa apģērbu. Kāda ir auduma struktūra?

Vienkārši piefiksē un izbaudi.

Ja šādi būsi uztrenējusi savus pirkstus un sajūtas, tad brīdī, kad pieskarsies mīļotam cilvēkam, sajūtas būs pilnīgi citas kā līdz šim.

Uzdāvini sev to.

Inese

Atbildēt