0000PašapzSaldus
Tuvākie notikumi

Sievišķības pašapziņas tēma Saldū 16.martā!

Autors: INESE PRISJOLKOVA

Jau ir vairāki mēneši, kopš braucu pie saldiniecēm (mm…cik skaisti skan) un vadu nodarbības par čakru līdzsvarošanu. Un katrā reizē savās sarunās aizrunājamies par tēmu, kas šķiet visu laiku ir mūsu prātos un dzīvē. Tā ir tēma par attiecībām, par pāri, par vīrišķību, sievišķību un sevi tai visā.

Bieži vien gadās, ka esam sevi pazaudējušas rūpēs par mīļajiem.

Bieži gadās, ka sevi nenovērtējam.

Bieži vien nemaz nezinām, cik vērtīga ir tieši mūsu sievišķā daļa. Tieši tā daļa, kura nav piekususi, ir laimīga un var iedvesmot, samīļot un uzslavēt. Tā sieviete mūsos, kuras dēļ vīrietis grib darīt vēl un vēl un pie kuras bērni skrien dalīties ar to, kā gājis. Tā sieviete, kura ir laimīga būt sieviete.

Vārds pa vārdam un secinājām, ka gribam veselu nodarbību tikai par šīm tēmām vien. Un tā – nosaucām to “Sievišķības pašapziņa”, kurā runāsim, cik sievišķā enerģija ir ļoti, ļoti vērtīga. Cik tā ir atšķirīga no vīrišķās un cik svarīga, lai vīrišķā varētu pastāvēt. Sievišķā enerģija mūsos dod laimi, prieku, veselību. Mēs jau varam arī caur vīrišķo, tikai tad liela daļa dzīves kvalitāšu mums vienkārši pazūd, jo nav laika, nav spēka un ar laiku vairs nav svarīgi.

Šai nodarbībā mēs runāsim par to kā novērtēt sievišķību.

Inese

SEMINĀRS ”Sievišķības pašapziņa”

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Norises laiks: 16.marts no plkst. 18:00-20:30

Dalības maksa: 20.00 euro (t.sk.pvn)

Norises vieta: SALDUS, Tūristu ielā 1 (3.stāvs)

PIETEIKŠANĀS un JAUTĀJUMI: Ilze Grundmane 26593884 vai ilze.agrofondi@gmail.com

Atbildēt