77777755555555
Kroņu darbnīca

”KROŅU darbnīca”

Kronis ir skaistuma un pašapziņas simbols, tas ir sievišķības un greznības etalons, tā ir skaistākā galvas rota, kura padara visparastāko dienu pielietu ar smiekliem, mirdzošām acīm un dzīvesprieku!

Sieviešu dienas vakarā Pavasara Studijā būs burvīgs un krāšņuma pilns Kroņu gatavošanas vakars. Tās būs 3 stundas, kuru laikā katra dalībniece varēs pati izveidot sev visskaistāko kroni svētdienu rītam, vasaras festivālam vai dzimšanas dienai. Mēs pavadīsim ļoti gaisīgu vakaru darbojoties ar simtiem dažādu kruzuļu un dekoriņu, atstājot aiz durvīm ikdienu un padarot šo dienu par īstiem svētkiem sev.

Pats interesantākais ir tas, ka mūsos katrā slēpjas kāda pasaku valstības būtība, vai tā ir laumiņa, vai princese, sniega karaliene vai hercogiene, meža feja vai kāda cita maģiska būtne. Un kroņu tapšanas procesā šī būtība atklāsies! Jo katra meitene savu Kroni neapzināti vienmēr izveido atbilstošu un piestāvošu sev!

Esam sagatavojušas patiesi daudz krāšņu dekoru kroņu izgatavošanai, interesantu stāstu par pašiem kroņiem, būs vairākas tehnikas kā kroņus izgatavot un idejas no kurām smelties iedvesmu savai galvas rotai. Būs grēcīgi saldumi, debešķīga atmosfēra un noslēgumā arī fotografēšanās. Kroņi un fotogrāfijas, protams, nonāks dalībnieču īpašumā!

Šī darbnīca būs ļoti meditatīva, jo nebūs laika vai iespējas domāt par ikdienu – būs noslogotas abas smadzeņu puslodzes. Viena – domājot tehnisku izpildi, otra – piemeklējot skaistākos dekorus savam kronim.

Vakaru var droši apmeklēt vienatā, kopā ar māsu, mammu, meitu vai draudzenēm, jo šis būs patiesi skaists un mājīgs Sieviešu dienas vakars!

Tiekamies jau jaunnedēļ!
Arta

PIETEIKŠANĀS – ŠEIT

INFORMĀCIJA:

Nodarbība: Sieviešu dienas ”KROŅU darbnīca”

Nodarbību vada: Arta Liepiņa

Dalības maksa: pieaugušajiem EUR 30,00 / bērniem līdz 16 g.v. EUR 20.00 (t.sk. PVN)
Cenā iekļauts – viss kroņu gatavošanai, liels apjoms dekorējamo materiālu, saldumi, tēja un fotografēšanās.
Kronis paliks Tavā īpašumā!! :))

Norises laiks: 8. marts no plkst. 18:00 – 21:00
(bērnu dalībai – nodarbību var atstāt arī agrāk ja ir vēlēšanās un kronis pabeigts)

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315

Jautājumi vai rakstiska pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Atbildēt