Grozs

Zemapziņas pārprogrammēšana

Atsauksme par ”Zemapziņas pārprogrammēšana”! Paldies, ka dalaties!!

Mēs katru reizi ļoti priecājamies, kad mums atsūta atsauksmes par kādiem Pavasara Studijas pasākumiem vai notikumiem!

Arī šoreiz esam saņēmušas atsauksmi un tā ir par pirmdienas (šī gada šķiet patiešām gaidītāko vebināru) ”Zemapziņas pārprogrammēšana”! Lai arī šī metode tās būtībā ir ļoti vienkārša, ir nepieciešams kāds, kas to cilvēciski saprotami izskaidro, un tieši tas notiek Ineses vebināros un semināros par zemapziņas pārprogrammēšanu. Un tieši tādēļ, esam dubultā priecīgas par šo atsauksmi, jo tā atklāj to, ko var uzzināt un kā iekustināt ”iestrēgušo” jomu ar šīs metodes palīdzību.

p.s. Oksana min savā atsauksmē, ka būs interesanti pavērot kā turpmāk notikumi viņas dzīvē risināsies. Tad nu mēs vēlam to labāko un varam pačukstēt, ka visticamāk, viss notiek uz labu! Paldies Tev!

————————————————————————————————————————-

Paldies par vakardienas vebinaru par zemapziņu. Tas bija ljoti labi 🙂 ar interese skatīšos kas manā dzīvē notiksies tālāk. Es vakar izdomaju pārprogrammēt to ka nevaru atrast savu īsto virieti un attiecības. Nevis tas ka kādu satiktu bet nesatieku vispār nevienu 🙁 Un Inese teica ka vai nu atklāsme nāk uzreiz vai pēc tam 🙂 man bija abi.

Man uzreiz atnāca dažas atklāsmes kas mani izbrīnija. Piemēram kad man mana brīvība ir svarīgāka un tas ka negribu ne ar vienu dalīties vai kādam atskaitīties. Es nekad nebiju tādās domās par to bet tas man iešāvās prātā uzreiz un pat tam uzreiz arī piekrītu 🙂 bet tas kas man liekās vel interesanti bija šorīt kad dušā domāju par to kad negribu celties un varētu vēl pagulet man ienāca prātā kad lai es padomāju ko es varu tādam savam sapņu virietim vispār iedot 🙂 nu runā ka īsta sieviete piepilda savu virieti tātad man būtu viņam jādod ista sievietes daba mīlestība un enerģija. Es atklāti sakot tāda patiešām sievišķīga vel nejūtos bet vismaz man tagad ir kādas domas kas ir vainojams 🙂 Un vel es piekrītu ka patiešām es nejūtos tā ka būtu ko dot kādam citam. Es vienkārši laikam arī neesmu gatava attiecībām un man tagad ir laiks sev neparmest bet strādāt arī ar sevi. Padomāt kādai man ir jabūt lai man būtu ko dot otram un lai es vispār sāku gribēt dot gan savu laiku gan energiju otram cilvēkam. Tā teikt dalīties 🙂 es arī pie sevis jūtu ka tas ir noteikti svarīgākais iemesls kapēc nesatiku nevienu vel līdz šim. es pie strādāšu un jau pie sevis jūtu priecīgu satraukumu kad esmu uz pareiza ceļa 🙂

Oksana

Atbildēt