cakras 6.4.
Čakru enerģijas līdzsvarošana

Prasme noteikt savu enerģētiku.

Vai Tu kādreiz esi domājusi par to, ka viss, kas notiek Tavā dzīvē, ir Tavas pašas enerģētikas ārējais atspulgs jeb izpausme? Vai esi kādreiz domājusi, ka mums nebūt nav jācenšās mainīt un kārtot notikumus mūsu dzīvē, bet gan pietiek mainīt attieksmi un sakārtot enerģētiku, lai notikumi paši sakārtotos? Esi?

Es esmu. Nu jau vairākus gadus es tā dzīvoju. Un man, goda vārds, šī atklāsme nāca kā zibens no skaidrām debesīm. Izrādās, tikai pavērojot to, kas notiek mūsu dzīvē jomu pa jomai, mēs varam uzzināt, cik jaudīgs ir mūsu spēks, cik tīra ir mūsu enerģētika. Un, ja protam to izvērtēt atbilstoši čakrām jeb enerģijas centriem, tad pašas varam diagnosticēt, kas notiek ar mūsu enerģētiku.

Prasme noteikt savu enerģētiku (kur veidojas bloki, kur noplūdes, kur enerģija ir līdzsvarā, bet kur tā jāsakārto) ir ārkārtīgi vērtīgs instruments mūsu rokās.

Ja konkrētas čakras enerģētika nav līdzsvarā, tad vienubrīd tas izpaužas kā enerģijas un spēka trūkums, bet kādā citā brīdī jau kā nekontrolējama jauda, kuru nevar saturēt. Tas būtu tā, it kā mēs brauktu ar automašīnu pa slidenu ceļu un, aiz milzu centības noturēties, tomēr slīdētu no viena grāvja otrā.

Jebkurā situācijā darbojas viens un tas pats enerģijas radīšanas, audzēšanas un vadīšanas princips.

Inese

”Čakru enerģijas līdzsvarošanas” kurss ir 8 ļoti praktisku nodarbību cikls, kurā pirmajā nodarbībā tiek diagnosticēta enerģija visās čakrās, katram grupas dalībniekam un izrunāts viss ”par un ap” čakrām. Ar katru nākamo nodarbību tiek jau līdzsvarota enerģija katrā konkrētajā čakrā – bet nu jau ar praktiskiem uzdevumiem. Piemēram, pirmajā nodarbībā ir graudu rituāls, baskāju iešana pa čiekuriem, asociāciju spēle un citas. Vai piemēram, piektās čakras nodarbībā ir vairāki pat ļoti interesanti uzdevumi komunikācijas attīstīšanai. Un tā katrā nodarbībā par konkrēto enerģētisko centru. Un pēdējā nodarbībā, protams, ir skaista kūku ēšana, sarunas par Eņģeļiem, meditācijas un citi brīnumpilni notikumi.

Atbildēt