100 gramata 16.03.
Tuvākie notikumi

100 dienas, kas mainīs pasauli

Autors: Inese Prisjolkova

Vai Tev ir brīnumnūjiņa, kas var pasauli darīt labāku? Vai Tev ir kāds paņēmiens, kā pilnīgi viss Tavā dzīvē var mainīties?

Man ir.

Es šobrīd rakstu par to grāmatu “100 dienas, kas mainīs pasauli”.

Tā iznāks aprīlī un ticu, ka būs tūkstošiem lasītāju iemīļota rokasgrāmata simts dienas pēc kārtas. Jautāsi – kādēļ simts? Tādēļ, ka tā ir grāmatas būtība. Tas ir laiks, kurā mēs soli pa solim izmainām savu dzīvi.

Jautāsi – kā?

Vienkārši izvēloties kādu sev svarīgu apņemšanos un sekojot līdzi, lai to īstenotu 100 dienas pēc kārtas. Lai Tev būtu vieglāk, es savā grāmatā esmu iekļāvusi katrai dienai kādu iedvesmas uzdevumu, ar kuru palīdzību mēs nemanāmi mainām savu attieksmi, raksturu, paradumus un līdz ar to enerģētiku. Pēc simts dienām, šos uzdevumus pildot, esam pilnībā mainījušās. Tiklīdz esam mainījušās mēs, tā pasaule ap mums mainās.

Ārējie notikumi ir iekšējās pasaules atspoguļojums. Tiklīdz mainies Tu pati, mainās Tavi mīļie. Tiklīdz Tu esi savādāku gaišāku attieksmi, tā notikumi ap Tevi kļūst gaišāki.

Grāmata iznāks jau pavisam drīz un zinu, ka tā būs ļoti vērtīga. Mēs jau tagad vairāk kā 2800 cilvēku facebook domubiedru grupā “100 apņemšanās dienas” diendienā ievērojam savu apņemšanos un sekojam dienas uzdevumiem. Esmu satikusi šīs grupas dalībnieces, ka saka “nemūžam neiedomājos, ka tas būs tik spēcīgi. Domāju – apņemšos, turēšos un viss. Bet tagad ir sajūta, ka viss ir tik grandiozs un notiek tik dziļi, ka pati apņemšanās bija tikai iegansts piedalīties projektā”. Kāda cita dalībniece atrakstīja, ka pat ja viņai nebūtu nekādas apņemšanās un viņa vienkārši pildītu katras dienas uzdevumu, tas būtu milzu ieguvums dzīvē”.

Starp citu – domubiedru grupa vēl arvien diendienā uzņem jaunus dalībniekus. Ja vēlies – vari nākt un sākt kaut šodien. Meklē facebookā “100 apņemšanās dienas”.

Pavasaris ir pārmaiņu laiks. Viss mostas, aug un ar katru dienu kļūst gaišāks un mirdzošāks. Ejam pretim pavasarim. Gan dabā, gan sirdī, gan dzīvē.

Ar mīļumu, Inese

ŠEIT vairāk par projektu ”100 apņemšanās dienas” un grāmatas ”100 dienas, kas mainīs pasauli” atvēršanas svētkiem!

Atbildēt