000fgd
Personības izaugsmei

Cik daudz laba dara ”Zemapziņas pārprogrammēšana”!

Arī mēs pašas, Pavasara Studijas meitenes, katra esam teju visas savas jomas vai jautājumus, kas satrauc, ”pārprogrammējušas” ar šo fantastisko metodi. Teikt ”fantastisko” atļaujos, jo tā ir vienkārša un liek atvērt acis plašākam skatam uz konkrēto problēmu, ieraudzīt tās saknes un saprast iemeslus, un jā, arī pašām rast risinājumu tai.

Mūsu prieku un ticību tam vairo arī jūsu burvīgās atsauksmes par šo nodarbību, un lai arī šobrīd nākamā ”Zemapziņas pārprogrammēšana” nodarbība būs tikai maijā, gribam padalīties ar vēl šajās dienās saņemtajiem labajiem vārdiem un atsauksmēm par šo nodarbību! Paldies jums, mīļās, sirsnīgs!

”Gribēju pateikt sirsnīgu paldies par interesanto vebināra ierakstu.
Tapa skaidrs, kur ir problēma un tās cēlonis, un kāpēc šobrīd tieši viss ir tā kā tas ir.
Bet nu ir zināms risinājums un zinu, ka izdosies :) Lai arī Jums un visai komandai izdodās iecerētais. Noteikti uz tikšanos vēl kādu reizi.”

”Nekad nezināju ka zemapziņu iespējams pārprogrammēt vai ar to caur apziņu sazināties, domāju vajag hipnozi vai īpašu alfa stāvokli, bet izrādās ka tā ir pieejama. Paldies jūsu komandai par atklājumu un metodēm kā darboties!”

”Mans jaunatklājums ir pavasara studijas vebināri! tie ir superīgi, ka varu mājās būt ar savējiem un kopā noskatīties šīs foršās video nodarbības! Un īpašs paldies par zemapziņas pārstartēšanas vebināru, mēs ar vīru to izpildījām kopā un tas bija vienojošs notikums mums un abi parisinājām kopīgu problēmu. tagad mums ir arī jaunas idejas ko iesākt. paldies.”

”Suprīgs vebinārs un superīga tēma. Pateicos, ka ir tāda iespēja saņemt šādas zināšanas pieejami gan vietas gan cenas ziņā!”

Vairāk par ”Zemapziņas pārprogrammēšana” uzzini: ŠEIT 

Atbildēt