22.03 semin
Tuvākie notikumi

22.martā, seminārs ”Mīlestības piepildītas attiecības”

Man draudzene reiz stāstīja..”dažreiz sēžu un skatos uz dzīvi un domāju, kur paliek mīļums? Kur palika tā mīļošanās, apķeršanās, kas agrāk bija tik pašsaprotama? Man dažreiz gribas pieglausties, bet tagad vienmēr jāskatās īstais brīdis, lai trāpa pa spalvai..kad izrunājamies ir labi, bet kādēļ vienmēr jāsastrīdas vai jāizrunājas, lai mīļums būtu bez attaisnošanās?..’’.

Es par šo ilgi domāju, jo manā pieredzē to mīļumu no otra ir par laimi izdevies saglabāt vienmēr, bet es pati esmu tā, kam reizēm nepatīk ka ‘’traucē’’, negibas uzsmaidīt vai noglaudīt muguru..Un šī saruna mani aizskāra nedaudz dziļāk, atstājot atvērtu jautājumu, kā būt mīļai un saņemt mīļumu nepadarot to par darbu, pie kā vienmēr jāpiedomā? Kā ieviest to tik klātesošu kā brokastošanu vai sveicināšanos?

Teikšu godīgi, uz šo nodarbību neesmu vēl bijusi, taču gaidu to ar ļoti lielu nepacietību, jo visas iepriekšējās cikla VIŅŠ+VIŅA nodarbības mani ir mainījušas diezgan pamatīgi. Man pat prātā vairs neienāk pašai staipīt smagumus un VIENMĒR atrodas kāds kas ir PRIECĪGS šīs turzas vai kastes man palīdzēt aiznest. Bikses es kaut kā neapzināti esmu sākusi vilk par visamz 3daļu retāk un tas maina pašsajūtu. Es saprotu un pilnībā atzīstu 3 galvenos pīlārus (lasi ‘’sievietes ieročus’’), kas atrisina teju visas (noteikti smagākās) sievietes un vīrieša attiecību nesaprašanās. Ir tik daudz lietu, ka man atliek vien nobrīnīties, kur es biju agrāk?..un kas nenoliedzami patīkami, kas tas notiek dabiski un neuzkrītoši.

Un tieši tādēļ, es pilnīgi zinu, ka Inese nodarbībā izstāstīs, iemācīs, paskaidros kas ir tas, kas šo mīļumu noēd un kā to atgriezt pat tad, kad pagājuši jau 5, 10 vai vairāk gadi attiecībās un varētu šķist dīvaini kaut ko pēkšņi mainīt un pat liekas ka tas nav reāli. Tomēr tas ir reāli, un es ar milzīgu interesi, pielietojot visu jaunapgūto līdzšinējās VIŅŠ+VIŅA nodarbībās, varu teikt, ka otrs to pat nepamana, tikai pēc kāda laika uzdāvina ziedus un saka: ‘’zini, man ar Tevi tomēr ir tik ļoti, ļoti labi!’’. Un Tev ir skaidrs, ka viss notiek!

Aicinu arī Tevi piedalīties šajā nodarbībā, jo man jau liekas, ka mīļuma par daudz nekad nevar būt. Galvenais, lai tas nekļūst salkans un nesāk smacēt, tomēr esmu pārliecināta, mums ir gana daudz saprāta, lai atšķirtu vienu no otra un rīkotos harmoniski!

Tiekamies jau trešdien,

Arta

INFORMĀCIJA:

Praktiskā nodarbība ”Mīlestības piepildītas attiecības”

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

NORISE: Trešdiena, 22.marts, plkst. 18:00 – 20:30

LEKTORE: INESE PRISJOLKOVA

VIETA: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35”un lektore atvērs durvis)

DALĪBAS MAKSA: 30.00 EUR (t.sk. PVN) par 1 semināru

Jautājumi vai rakstiska pieteikšanās: e-pastā pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 (Arta)

Atbildēt