24.03. vebin
Kā atsiet karmiskos mezglus un vairs tos neveidot

VEBINĀRS ”Karmiskie mezgli”

24. martā, plkst. 20:00 – 21:30, vebinārs ”Kā atsiet karmiskos mezglus un tos vairs neveidot”

Karma nav nekas negatīvs vai nolemtību nesošs, kā mūs bieži biedē dažādi informatīvie materiāli. Par to, kas tas īsti ir un kā to izprotot, pamatīgi atvieglot un uzlabot savu dzīvi šīs dienas vebinārā. Šeit neliels fragments no Ineses raksta, par to, kas ir karmiskie mezgli (pilnu rakstu lasi ŠEIT).

”Nu kaut vai paņemsim tēmu par precēšanos. Ja kādai meitenei šī ir karmiskā tēma un jau tā grūti ir to sakārtot, tad tieši šai meitenei visvairāk tāpēc, ka visas draudzenes apprecas. Un viņa pat priecāsies līdzi, un pat vēlēs labu, bet…. tas viņai pašai liksies kā sāpīgs atgādinājums, ka pašai tas nesanāk. Vēl trakāk – katra radiniece satiekoties pārjautās “nu kad tad tu, meitiņ?” vai “kāpēc tu neprecies?”. Piedevām – jo sāpīgāka šī tēma, jo netaktiskā cilvēka pa to bakstīsies.

Ja kādam karmiskā mācība ir notievēšana jeb tieši otrādi liekais svars – tad tieši šim cilvēkam apkārt būs vienas “balerīnas” un “modeles”, kuras skaitīs kalorijas salātlapai jebšu tieši otrādi kāri ēdīs kūkas, uzsverot cik viņām laba karma un nekas neiet labumā.

Un te nu veidojas tā saikne – karmiskiem mezgliem jeb blokiem un mūsu sapņiem. Pilnīgi dabiski, ka pieminētajos piemēros pirmajai meitenei lielākais sapnis būtu satikt savu lielisko vīrieti un izveidot saskanīgas partnerattiecības, radīt ģimeni un bērniņus. Un otra meitene sevi redzēs 36 un 34 izmēra tērpos.

Jautājums – ko darīt? Kā nesajukt prātā, dzenoties pēc nerealizējama sapņa vai nerealizējamiem mērķiem?

Atceries, kā ūdens var sagrauzt akmeni. Un tas ūdens jau netrako. Tas nedara kaut ko īpašu. Tas tikai pil un pil akmenim konkrētā vietā un akmens padodas.

Tagad gatavojot materiālu par karmisko mezglu atsiešanu, es ļoti rūpīgi pētu savu un citu cilvēku pieredzi – un īsā atbilde ir šai līdzībā par akmeni un ūdeni.”

Tu vēl droši vari pievienoties, ja ir kāds īpašs jautājums – iesūtīt to iepriekš, kā arī zini, ka ja tomēr šodien netiec vai vienkārši gribēsi vēlreiz noskatīties šo vebināru, tā ieraksts būs pieejams 3 dienas pēc tiešraides (līdz pirmdienai, 27.3. ieskaitot).


VEBINĀRS ”Kā atsiet karmiskos mezglus un vairs neveidot tos”

Norise: 24.martā plkst. 20:00 – 21:30

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

PIETEIKŠANĀS: ineses.vebinari@gmail.com vai 29431408

Dalības maksa: 10.00 EUR (t.sk. PVN)

Pieslēgšanās vebināram 19:30, sākums 20:00, līdz 21:30. Iespēja arī noskatīties vebināra ierakstu līdz 27.martam! Vebināra laikā iespēja uzdot Inesei jautājumus un diskutēt ar paralēlā čata, jeb sarakstes starpniecību.

Savus jautājumus vebināram iesūti uz ineses.vebinari@gmail.com vai ineseprisjolkova@gmail.com

Vairāk par vebināriem: ŠEIT

 

Atbildēt