ds
Personības izaugsmei

Dienas iedvesmai – kāds stāsts no Iedvesmas Maratona..

Vis stāsts ir sarežģīts bet es to izstāstīšu vienkāršu jo patiesība ir vienkārša. Viss sāka mainīties kad bija mana personīgā vislielākā krīze. Par maz laika  lai iedziļināties bet juka un bruka viss. Nauda darbs ģimene hobiji un veselība kas tik nu varēja sabrukt sabruka. Un es to redzēju savā priekšā un nevarēju apturēt. Tikai jutu ka pati ar savām divām bailēm palikt vienai un palikt nabadzīgai to visu grāvu. Par to domāju bez apstājas. Man pašvērtība bija kā grīdas lupata. Un protams mazāk kā gadu vēlāk kad pamanīju ka sākas problēmas es zaudēju visu gan darbu vīru harmonisku dzīvi un mēs palikām divātā – es un depresija. Pagāja ilgs laiks un es piņķerējos kā mācēju. Bet tad vienā dienā izlēmu ka man nekā izņemot sevi nav tad koncentrēšos uz šo vienu. Turpmāk visu laiku domas un naudu tērēšu savai izglītībai un redzesloka paplašināšanai.

Atradu puslīdz normālu darbu pārvācos pie paziņas un izmetu visu kas bija lieks. Ceļoju mācījos valodas gāju uz kino piedalījos konkursos piedalījos tirdziņos un kā brīvprātīgā palīdzēju kur varēju. Nu visādi grozījos. Un tas viss man paplašināja redzesloku. Un no tā lēnītiņām sapratu ka esmu vērtība jo varēju salīdzināt sajūtas un man bija zināšanas kas notiek ārpus manas mazās dzīvītes. Iemācījos kaukā no dabas sajust kas ir svarīgs un kas nav. Mans laiks bija piepildīts un skumjām nebija vietas. Pašapziņa auga un es ar katru dienu arvien iegāju azartā padarīt dzīvi interesantu. Un tad pēc pusgada sāka notikt brīnumi. Mani sapņi sāka paši pie manis nākt. Es satiku savu nākamo vīru man un netīši iepazīti cilvēki piedāvāja labu darbu es tiku pie laba dzīvokļa un esmu pa īstam tagad laimīga.

Mana morāle ir tā kā minēju iepriekš ”patiesība ir vienkārša” ir jāsāk piepildīt sevi pildīt savu pašapziņu un būs viss kas sakārots. Un ko mēs kārojam? Lielu algu un vīru jaunu mašīnu un ceļojumus? Tas jau nau tik daudz :)) Tikko sāk auklēt un lolot savu pašapziņu tā viss ātrāk notik. Jo tikai no mums katras pašas izriet tas ko saņemam un jo sieviete ir piepildītāka jo pie viņas pievilkas tieši tādas lietas! Mana dzīve tagat ir bagāta gan naudā gan mīlestības gan arī visā citā. Un tā ir daudz skaistāka kā iepriekš jo visam laikam bija jānoārdās lai šis vis varētu atnākt.

Paldies Inese ka esat un pildat šādu misiju veicināt šīs zināšanas! Arī manā izaugsmē ir piedalījusies pavasara studija un es par to ļoti tencinu!

Zane

INESES KOMENTĀRS:

“Kaut vairāk būtu šādu stāstu. Tas ir līdzīgs manis pašas stāstam par to, kā sāku savu Laimes terapiju. Bet tagad, kad to izlasu par cita cilvēka dzīvi – mani pārņem laimes sajūta, ka Visuma kārtība strādā pilnīgi vienādi. Nu kaut nu mēs, cilvēki, to varētu atcerēties katrreiz, kad jau atkal kaut kas brūk un jūk.
Šī stāsta iedvesma ir milzīga. Paldies. Un svarīgākā atziņa – sakārto savu attieksmi un enerģiju – un dzīve pati sakārtosies. Paldies!! Ar mīļumu, Inese”

Ja arī Tev ir kāds pieredzes stāsts, ar kuru velies padalīties, droši sūti to mums uz pavasarastudija@gmail.com!

Atbildēt