e95a136a53cff9a15e2cb718aa693caa
Misija, darbs vai bizness.

VEBINĀRS ”Darbs, misija vai bizness” 21. aprīlī

Kā Tu domā? Vai cilvēks dzīvo, lai strādātu vai strādā, lai dzīvotu?

Protams, ka strādā, lai dzīvotu, tomēr jāatzīst, daudzas dzīves, diemžēl, atgādina dzīvošanu strādāšanas dēļ, jo cilvēks atdod vismaz trešo daļu no savas dienas tam, kas viņam nesniedz nekādu gandarījumu vai pat nepatīk. Tas izklausās skarbi, tomēr tā ir realitāte ļoti daudziem. Jā, ir daudz pamatotu un nepamatotu iemeslu kāpēc ir tā kā ir un es nevienu izvēli nenoniecinu, tomēr gribu viest cerību, ka katrs pats šo situāciju arī ir spējīgs mainīt. Un es nesaku, ka nav sākumā jāpiepulās, bet gan to, ka katram ir tāda nodarbošanās, kas var sniegt gandarījumu un būt labi apmaksāta, un to var atrast!

Pie klasiskas un atzītas vērtības pieskaitāma Ineses Prisjolkovas nodarbība ‘’Darbs, misija vai bizness’’, kas ir izveidota, balstoties uz viņas pašas pieredzi un pārbaudītām tehnikām, kā no neziņas nonākt līdz tam, ka ikdienā dari to, kas Tevi piepilda, padodas un nes labumu Pasaulei. Nodarbība ir izveidota tā, ka tās laikā, katram apzinoties savu situāciju un sevi, ir iespēja, atbildot uz konkrētiem jautājumiem un situāciju grozīšanu, saprast ko iesākt ar savu dzīvi tieši nodarbošanās jomā.

Darbs var sagādāt prieku un reizē sniegt ne tikai iztiku, bet arī dzīves jēgu un gandarījumu. Piepildīt ikdienu ar foršām attiecībām un domubiedriem, likt no rīta celties aiz iedvesmas ko smuku šodien uzvilkt un ļaut Tev realizēties caur saviem talantiem, kas Tev neprasa pārpūli rīkojoties. Dot iespēju palīdzēt citiem un redzēt, kā tas priecē un nes labumu. Ienest Tev naudu, ar kuru vari dzīvot, ceļot, mācīties un darīt visu ko Tu uzskati par svarīgu. Un ja Tu šobrīd domā, ka es aprakstu leiputriju, tad tā nebūt nav.

Šī nodarbība var būt ļoti noderīga dažādās situācijās un, protams, metodi vari arī izmantot pati vēlāk atkārtoti. Tā var viest cerību un ļaut saprast ko iesākt ja Tev nav darba un nezinu ko iesākt. Ja Tev ir darbs, bet gribi ko citu vai ja Tev apnicis ‘’kalpot cita kabatai’’ un gribi savu biznesu. Ja Tev patīk savs darbs, bet gribi atrast papildus savu dzīves aicinājumu un misiju. Ja esi tikko palikusi bez nodarbošanas kā ienākumu avota, bet ir tāds haoss un lietas negaida, ka tūlīt jau padosies. Ja.. nu jebkādā situācijā, kas saistīta ar savu nodarbošanos, darbu, dzīves misijas meklējumiem vai darbošanās ievirzīšanu biznesa virzienā un tamlīdzīgi.

Esmu apmeklējusi šķiet visas Ineses nodarbības vēl pirms pati sāku darboties Pavasara Studijā, un jāsaka, šī, līdztekus ‘’Zemapziņas pārprogrammēšanai’’ ir viena no manām mīļākajām nodarbībām un tās metodi esmu priekš sevis pārcilājusi vairākkārt.

Zini, ka tas kurš meklē, tas agrāk vai vēlāk atrod. Un tāpat ir arī ar nodarbošanos (neatkarīgi kādā situācijā Tu esi, cik Tev gadu vai ko Tu māki), tikai šoreiz, lai Tev būtu vieglāk atras savu ceļu, es iesaku piedalīties Ineses nodarbībā ‘’Darbs, misija vai bizness’’ un iespējams Tu pati, atklāsi cik patiesībā daudz pilnīgi reālu ceļu un iespēju Tev priekšā!

 

INFORMĀCIJA:

Praktiskais VEBINĀRS ”Darbs, misija vai bizness” 

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 10,00 (t.sk. PVN) par 1 vebināru

Pieteikšanās: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408

Norises laiks: 21.aprīlis 20:00-21:30 (no plkst. 19:30 iespēja pieslēgties pirmsvebināra čatam)

Vebināra noskatīšanās iespējas pēc tiešraides: pēc katra vebināra tiešraides datuma ir iespēja noskatīties tā ierakstu vēl 3 dienas, rakstot Aijai uz augstāk norādītajiem kontaktiem

Jautājumi vebināriem: pirms vebināra ir iespējams iesūtīt konkrētus jautājumus saistībā ar attiecīgo tēmu, rakstot Aijai (kontakti augstāk), kā arī vebināra laikā ir iespējams uzdot jautājumus Inesei čata sarakstē

Atbildēt