vins+vina 10.4.
VIŅŠ+VIŅA.

Seminārs ”Viņš un Viņa – vīrišķība, sievišķība un attiecības” 13.aprīlī

”VIŅŠ+VIŅA” ir Pavasara Studijas nodarbību cikls par attiecībām, par sievišķību, par vīrišķību, un abu šo pasauļu savstarpēju sapratni un mijiedarbību. Pirmā nodarbība 13. aprīlī ”Viņš un Viņa – vīrišķība, sievišķība un attiecības”.

Šajās nodarbībās saprotami un mīļi parunāsim par daudziem neērtiem un pat sarežģītiem jautājumiem, kas ietekmē attiecības. Un to netrūkst, piemēram, ”kā būt tādai, kādu vīrieti vēlies redzēt sev blakus?”, ”kā noteikt ģimenes vērtību latiņu?”, ”kā nebūt greizsirdīgai”, ”kā parādīt vīrietim, ka viņa rīcība bija nepareiza vai nepatīkama?”, ”kā atbalstīt vīru, kad ir krīze?”, ”kas provocē vīrieti krāpt savu sievieti?”, ”kā būt sievišķīgai jebkurā dzīves situācijā, nekļūstot nevarīgai?”, ”kā audzināt meitas, bet kā dēlus”, ”kas ir sievietes 3 galvenie trumpji, bez kuriem vīrietis nevar?”.. un daudzi jo daudzi citi jautājumi.

Šīs nodarbības var apmeklēt kā ciklu un piedzīvot īstas, dziļas pārmaiņas. Un var apmeklēt atsevišķas nodarbības, izraugoties sev svarīgākās tēmas.

Mums katrai attiecības ir ļoti svarīgas, un lai tās būtu tādas, kādas tā vēlamies tieši mēs katra pati, ir svarīgi apzināties savu sievišķību un tās vērtību. Tomēr, lai to spētu novērtēt, mums tā jāizprot. Jāsaprot, ka sievietei ir citi uzdevumi nekā vīrietim, jāuzzina kādi tie ir un beidzot jāierauga, ka tie ne par mata tiesu nav mazāk svarīgi kā vīrieša uzdevumi.

Svarīgas ir tieši zināšanas, jo tās atbrīvo. Bet kad mums ir zināšanas, tad esam brīvas un varam veltīties tam, kas mums svarīgs. Šajās nodarbībās mēs satiekamies līdzīgas un līdzvērtīgais, tik dažādas un unikālas, un katra ar savu stāstu un jautājumiem. Esi mīļi gaidīta arī Tu, lai Tava nākotne un attiecību joma vienmēr būtu saprasta un samīļota.

Jauna Grupa ”VIŅŠ+VIŅA” nodarbību ciklā 13.aprīlī

E-pieteikšanās – http://ej.uz/VinsPlusVina

NODARBĪBU DATUMI:

13.4. Viņš un Viņa – vīrišķība, sievišķība un attiecības

27.4. Sievišķības pašapziņa un sievišķības vērtība priekš abiem

11.5. 30 kļūdas, kas grauj mūsu sievišķību

25.5. Kā pieņem vīrieti (tādu, kāds viņš ir) un palīdzēt audzēt vīrišķību

8.6. Mīlestības piepildītas attiecības

22.6. Parunāsim par vīriešiem

6.7. Mīlēšanās un seksualitāte

INFORMĀCIJA:

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35”un lektore atvērs durvis)

Norises laiks: 18:00 – 20:30

Dalības maksa: 30.00 EUR (t.sk. PVN) par 1 semināru

Rakstiska pieteikšanās un jautājumi: e-pastā pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

E-pieteikšanās – http://ej.uz/VinsPlusVina

Vairāk par šo ciklu un semināriem ŠEIT

 

Atbildēt