Beauty-model-teenage-girl-looking-in-the-mirror-and-applying-mascara-make-up.-Beautiful-young-woman-apply-makeup
Tuvākie notikumi

Seminārs ”Sievišķība un pārdošana”

Sievietes meklē šobrīd, kā atgūt savu sievišķības spēku un meklē visus ceļus, iespējas, lai par to ik brīdi mācītos, domātu darīt.

Pārdošana vai tas notiek profesionālā jomā, vai savā hobiju jomā-tas ir tas, ko katra dara ikdienā, lai sasniegtu savus mērķus, lai nopelnītu, lai izdzīvotu, lai ar to arī saņemtu prieku, bet tomēr, tā ir vīrišķīgā enerģija- naudas pelnīšana. Tomēr, lai cik no tā mēs katra izvairītos, bez tās tomēr nav iespējams, jo tas ir saistīts ar finansiālo drošību, labklājību gan pret sevi, pret bērniem, pret ģimeni. Un drošība ir sievietei ļoti vajadzīga, vienalga, vai ir vai nav vīrietis blakus. Un ja Tavs darbs ne tikai ir naudas pelnīšana, bet arī sagādā prieku, gandarījumu un tajā Tu vari pašrealizēties, un par to saņemt atbilstošu novērtējumu naudā, tas ļoti ceļ sievietes pašvērtējumu.

Pārdošana – tas ir process, kas šobrīd riņķī mums apkārt ir ļoti aktuāls, par to runā lieli un mazi vīri, pārdošanas mācības organizē gandrīz uz katra soļa, gandrīz teju ikvienā skolā, bet tomēr, paliek tik daudz neskaidru un neatbildētu jautājumu, kā tad to visu savā ikdienā realizēt?
Piekrītu, ka pārdošana ir ļoti sarežģīta, un no malas cilvēkam, kurš nekad neko tādu nav sācis darīt, liekas nesaprotama, neizprotama, jo paliek daudz nenoskaidrotu un neizprotamu faktu. Par šo procesu pasniedzēji, lektori mēdz runāt biznesa valodā, kas ne vienmēr visiem cilvēkiem ir saprotami.
Pavasara Studijā, trešdien, 12.aprīlī, nodarbībā “Sievišķība un pārdošana”, ļoti brīvā, mierīgā un sievišķīgi mīlīgā atmosfērā, Tev būs labāk iespējams saprast pašus šo procesu pamatlikumus, kā veidojas attiecības starp Tevi, kura vēlas ko piedāvāt no saviem pakalpojumiem, pārdot no sevis veidotam lietām, popularizēt savu darbību kādam cilvēkam, no kura Tu sagaidi pozitīvu atbildi un vienošanos par konkrētu lietu.
Tā vienkārši – brīvi, nepiespiesti, sievišķīgi.
Aicinu Tevi uz savu semināru Pavasara Studijā – studijā, kur tiekas sievietes, lai ar mīļumu pret sevi – sevi pilnveidotu!
Ar mīļiem sveicieniem
Ilze

Ilzes Grundmanes seminārs “Sievišķība un pārdošana” 

Lektore: ILZE GRUNDMANE

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)

Norises laiks: 12.aprīlis, plkst. 18:00-20:30

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

Jautājumi vai rakstiska pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 (Arta)

Vairāk par Ilzi Grundmani: ŠEIT

Atbildēt