Cart

Tuvākie notikumi

20.aprīlī ”100 apņemšanās dienas” noslēguma TIEŠRAIDE!

20.Aprīlī, plkst. 21:30, 100 dienas lolotā projekta ”100 apņemšanās dienas” noslēguma facebook tiešraide!

Tiešraidei varēs pieslēgties ŠEIT. Ja ieejot norādītajā saitē, 20.aprīlī, plkst. 21:30 nekas nenotiek – lūdzu pārlādē lapu pa jaunu! 😉 Ja Tev ir kādi jautājumi, droši iesūti tos uz pavasarastudija@gmail.com! 😉

AUTORS: INESE

URĀ!!!!! 100 diena 19.04.2017

Torte ar simts svecītēm

Ja es šodien varētu Tevi satikt klātienē, es sajūsmā Tevi apskautu, mēs rotātu torti ar simts svecītēm un mums būtu svētki. Mēs to paveicām! Tu to paveici!

Vai tici, ka mūsu simts dienu maratons ir beidzies? Vai spēj noticēt, ka esam šo transformācijas ceļu jau izgājušas?
Es Tevi gribu apsveikt, līdz ar milzīgu cieņu un lepnumu sakot – Tu es izdarījusi ko ļoti, ļoti lielu. Tici man – nav daudz cilvēku, kas to spēj.

Toties ir tik ļoti daudzi, kas apņemas un netiek pat līdz pusei. Kas apņemas un nesāk. Kas vispār neapņemas.
Bet TU – Tu izdomāji, nolēmi, sāki darīt un padarīji. Un ne tik vien kā uzturēji savu apņemšanos, bet pildīji neiedomājami dziļus un pamatīgus ikdienas uzdevumus, ko Tev katru dienu biju sarūpējusi.

Un tici man – tie IR devuši rezultātu. Es domāju, ka Tu pat vēl nemaz neapzinies, kas Tev un Taviem mīļajiem JAU ir mainījies un kas vēl mainīsies. Šis ir tikai sākums tai laimīgajai dzīvei, kuru ar savām pozitīvajām pārmaiņām esam uzsākušas šajās simts dienās.

Cita ļoti svarīga atziņa, ko esam ieguvušas balstoties šajā pozitīvajā pieredzē – ka mēs varam ņemt jebkuru citu savu apņemšanos un uzsākt atkal jaunas simts dienas. Un pēc tam ar laiku atklāt, ka mums vēl kaut kas jāpamaina savā personībā un atkal veltīt tam simts dienas ar pārliecību, ka to spējam.
Cilvēkam nav spēcīgāka motivācijas avota kā paša pozitīvā pieredze. No šodienas mums IR personīga pozitīva pieredze, kā simts dienās izmainīt savu dzīvi.

Šajos drusku vairāk kā trīs mēnešos Tu ieguvi instrumentu, ko varēsi izmantot visu savu mūžu, ar pārliecību, ka tas darbojas.
Tu tagad droši vari teikt, ka esi saimniece savā dzīvē un proti un vari savu dzīvi vadīt, sakārtot, ar apzināšanos mainīt un izbaudīt visu to, ko pati esi radījusi.

Es sēžu un smaidu. Man ir milzīgs gandarījums par paveikto. Man ir gandarījums par Tevi, ka to iemācījies, un man ir prieks par mūsu kopā pavadīto laiku.

Šīs dienas galvenās atziņas ir

Ka nav neizdarāmu lietu.

Ka katras simts dienas sākas ar pirmo un katru dienu ir tikai
konkrētās dienas uzdevums.

Ka mainot sevi, mainām pasauli ap sevi.

Un cik labi, ka šīs visas simts dienas būs apkopotas grāmatā “100 dienas, kas mainīs pasauli”.
Caur to mēs būsim kopā vienmēr un varēsim sākt katrs savas simts dienas kad vien vēlamies.

ar mīļumu, Inese

Leave a Reply