Cart

100 Pārmaiņu dienas

VEBINĀRS ”Kā mainīt sevi un pasauli” 28.aprīlī – dāvana tiem, kas iegādājas grāmatu iepriekšpārdošanā

28.aprīlī būs vērtīgs un ļoti interesants vebinārs ”Kā mainīt sevi un pasauli” (tikai pērkot grāmatu ”100 dienas, kas mainīs pasauli” iepriekšpārdošanā) plkst. 20:30-22:00. Dalība tajā ir iespējama un ir bezmaksas tiem, kas pasūta grāmatu ”100 dienas, kas mainīs pasauli” iepriekšpārdošanā līz 28. aprīlim.

Šajā vebinārā pamats būs tieši projekts ”100 apņemšanās dienas”, kurš nu jau 10.maijā sāks otro apli, ar visu 100 dienu ciklu no tā sākuma, ar apņemšanās izvirzīšanu, līdz tā noslēgumam pēc 3 mēnešiem. Tajā runāsim par visu saistīto, sākot ar to, kā pareizi formulēt savu apņemšanos, līdz pat tām, kā to tehniski norealizēt un sasniegt rezultātus!

Atgādinām arī to, ka 10.maijā sākas jauns 6 praktisko nodarbību cikls ”100 pārmaiņu dienas”, kurā būs iespēja piedalīties katram ar savu apņemšanos, un tiekoties šajās nodarbībās, ik pēc 20 dienām, saņemt pavisam nopietnu, uz morālo atbalstu, tehniskiem uzdevumiem un mājasdarbiem balstītu atbalstu!

Lai piedalītos otrajā ”100 apņemšanās dienas” aplī, piesakies ŠEIT (anketa domāta tam, lai Tu saņemtu pieejas un ielūgumus bezmaksas atbalsta pasākumiem, vebināriem utml., projekta laikā)

Lai pieteiktos nodarbību kursam ”100 pārmaiņu dienas” spied ŠEIT (tur arī sīkāka informācija par nodarbību ciklu)

Grāmatas IEPRIEKŠPĀRDOŠANA:  ŠEIT

Jautājumi un rakstiskas pieteikšanās –  pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Leave a Reply