Cart

100 Pārmaiņu dienas

Jauns nodarbību cikls ”100 Pārmaiņu dienas” no 10.maija!

Autors: Inese Prisjolkova

Vai Tev ir kas tāds, ko nevari savā dzīvē ciest un iemīlēt to arī neizdodas? Vai Tev ir kas tāds, ko labāk redzi ejam kā nākam? Vai Tev ir kas tāds, no kā gribi atbrīvoties? Vai varbūt tieši otrādi – iegūt no jauna?

Man ir. Man gandrīz vienmēr ir kaut kas, ko es ļoti, ļoti gribu izmainīt vai izdarīt, sasniegt vai uzkāpt uz kāda jauna pakāpiena. Un ir man bijuši tādi periodi, kad vispār nevaru tālāk dzīvot vai elpot, kamēr konkrēto lietu nenokārtoju.

Tā man bija, kad ļoti gribēju satikt savu cilvēku un apprecēties. Es vienkārši nevarēju domāt ne par ko citu kā vien to, ka negribu vairs dzīvot viena, un ka kaut kur ir jābūt ļoti atbilstošam vīrietim tieši priekš manis. Un ļoti garus gadus tā man bija par bērniem – ka ļoti, ļoti gribu, lai man būtu bērni.

Un tā man ir bijis arī ar daudz vienkāršākām lietām, piemēram pēdējais lielais, ko savā dzīvē mainīju, bija dusmu mazināšana jeb izšķaidīšana pavisam.

Kā es to daru? Ar brīnišķīgo 100 dienu metodi. Es apņemos kaut ko savā dzīvē mainīt un 100 dienas vaktēju, lai ievēroju šo savu apņemšanos.

Un nu jau tā ir pārbaudīta metode ne tik vien manā dzīvē, bet vairāku tūkstošu cilvēku dzīvēs. Mēs no janvāra līdz aprīlim veicām pirmo šādu 100 dienu apņemšanās projektu un esam ļoti apmierināti un laimīgi par iznākumu.

Kā to darījām?

Katrs izdomājām, kas mums dzīvē traucē, un viens otru uzmundrinot un iedvesmojot vienkārši noturējām fokusu, lai pārmaiņas ienāk dzīvē. Paralēli tam es radīju dienas uzdevumus vai tēmas, kas mums palīdz vadīt prātu un dzīvot ar apzinātību.

Rezultāti IR fantastiski.

Kāds bija nolēmis notievēt, kādam bija svarīgi sākt vingrot, kādam apņemšanās bija noskaņoties uz ģimenes attiecībām, kādam atgūt mīļumu ar saviem tuviniekiem, kādam atgūt romantiku rutīnas vietā.

Interesantākais tai visā ir tas, ka vienu riņķi izbaudot un izejot ar vienu savu apņemšanos, pēc tam vari ņemt nākamo un pēc tam nākamo. Piedevām nu jau ir uzrakstīta grāmata “100 dienas, kas mainīs pasauli”, kura ir kā rokas grāmata ar katras dienas ierakstu un ieteikumu kam pievērst uzmanību. Kopā ar šo grāmatu 100 dienas iziet ir daudz vieglāk.

Vēl ir viena iespēja pieteikties Facebook domubiedru grupā “100 apņemšanās dienas” un kopā ar mums visiem sākt 10.maijā jaunas simts dienas. Cita iespēja ir pieteikties klātienes nodarbībām “100 pārmaiņu dienas” un iziet šo kursu kopā ar mani un klātienes grupu. Tur būs ļoti daudz iedvesmas, motivācijas, radošas un garīgas tehnikas, meditācijas un prāta vadīšanas metodes.

Šo kursu veidoju priekš visiem tiem, kas ļoti, ļoti, ļoti grib pārmaiņas un tomēr vienatnē nevar saņemties un nav spēka noturēt šo kursu uz uzņemto vēlmi.

Zinu, ka ir cilvēki, kuriem grūti uzsākt. Zinu tādus, kuri pēc laika atmet ar roku. Lūk tad šīs mūsu nodarbības būs veltītas tam, lai rūpīgāk sagatavotos, sevi motivētu, sev un kolēģiem apsolītu, un pēc tam ar kopēju atbalstu tiktu līdz rezultātam.

Šai grupā aicinu visus tos, kam grūti noticēt saviem spēkiem, bet toties ļoti gribās sasniegt mērķi.

Ko mēs šajās nodarbībās darīsim?

1. Nodarbība: Noformulēsim, ko gribam savā dzīvē vai sevī mainīt. Izveidosim vīziju, kas mainīsies tad, kad to izdarīsim. Izveidosim sev motivācijas programmu pirmajām 20 dienām. Sastādīsim dienas kārtību. Iegūsim atbalsta personu no grupas biedriem. Iepazīsimies ar tuvākajiem uzdevumiem. Izveidosim grupas saraksti, lai ik pēc piecām dienām veidotu sasaukšanos. Meditēsim un veiksim praktiskos uzdevumus.

2. Nodarbība: Atskatīsimies kā mums gājis pirmajās divdesmit dienās. Kas bija grūti, kas viegli. Uz ko klūpam. Izveidosim plānu nākamām 20 dienām. Audzēsim un nostiprināsim pašapziņu. Stiprināsim savu unikālo vērtību. Mācīsimies dzīvot ar centru sevī, lai mazāk uztrauktos, ko teiks citi, lai mazāk justu sabiedrības spiedienu, lai nebūtu atkarīgi no citu attieksmes un izturēšanās. Mācīsimies iemīlēt sevi. Meditēsim.

3. Nodarbība: Atskatīsimies kā gājis līdz 40 dienai un nostiprināsim savus līdzšinējos panākumus ar papildus motivāciju un ticību saviem spēkiem. Mēs kārtosim savu attieksmi un attiecības ar saviem mīļajiem gan tuvākā, gan tālākā lokā. Un mācīsimies vadīt prātu. Meditēsim.

4. Nodarbība: Turpināsim prāta vadīšanas tehnikas. Izvirzīsim sev jaunus un vēl dziļākus uzdevumus tādus kā – vērotājs vai klusēšanas diena, Mīlestības diena, vai Klausīšanās diena. Apgūsim daudz dažādu iedvesmas spēļu, lai palīdzētu prātam vieglāk būt pozitīvam un gaišam. Mācīsimies Visuma kārtību un likumus, kā tie palīdz mums ikdienā būt veiksmīgiem un laimīgiem.

5. Nodarbība: Meditācija. Atskats uz 80 dienām. Apziņa, ka jau esam citas. Ka transformācija ir notikusi, nu tikai tā jānostiprina. Domāsim un darīsim labu. Labu sev un pasaulei. Ļoti daudz domāsim par to kā pasauli darīt labāku. Kā palīdzēt saviem mīļajiem tuvākā un tālākā lokā.

6. Nodarbība. Noslēgums. Meditācija. Atskats. Pateicība Dievam un sev, un grupai. Vairākas tehnikas, kas palīdz dzīvi dzīvot nu jau jaunā pakāpē.

Sešas nodarbības simts dienās un Tu jau esi cita. Tiklīdz Tu esi cita, tā pasaule ir mainījusies. Mana šīsreizes apņemšanās būs lutināt un mīļot savu ķermeni. Veselā miesā vesels gars. Ja es būšu vesela un laimīga, es varēšu pasauli darīt laimīgu.

Tiekamies jau drīz. Un pieteikšanās šai klātienes grupai jau ir sākusies.

Ar mīļumu, Inese


 

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

PIETIEKŠANĀS ŠEIT

KALENDĀRS:

1.nodarbība – 10. maijs no plkst. 18:30 – 21:00
2.nodarbība – 31. maijs no plkst. 18:30 – 21:00
3.nodarbība – 21. jūnijs no plkst. 18:30 – 21:00
4.nodarbība – 12. jūlijs no plkst. 18:30 – 21:00
5.nodarbība – 2. augusts no plkst. 18:30 – 21:00
6.nodarbība – 23. augusts no plkst. 18:30 – 21:00

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis)
Jautājumi vai rakstiska pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 (Arta)

Leave a Reply