00000000000vitai
Dzīves praktiķu skola

Par transformācijas numeroloģijas konsultācijām pie Vitas Sanes..

Manuprāt, tāds visas dzīves jomu skolotājs vai pilnīgs morālais atbalsts vienā cilvēkā nemaz nav iespējams (un nevajag arī), tomēr jāatzīst, ir spēcīgi, gudri un zinoši cilvēki, kas var kā skolotāji veicināt morālu briedumu, iedot virzienu vai palīdzēt kādā konkrētā jomā, īstajā brīdī vai dzīves periodā.

Es šādu skolotāju nemeklēju, tomēr vienmēr pievaktēju, kurš būtu tas cilvēks, no kura attiecīgajā periodā es varu gūt ko savas personības izaugsmei.

Lai arī nebiju mērķtiecīgi plānojusi doties uz Vitas Sanes ‘’transformācijas numeroloģijas’’ konsultāciju, mani iekšēji kaut kas urdīja to apmeklēt. Nezināju gandrīz neko par to un uzvērtu to kā astroloģiju, bet ‘’kas neriskē, tas nevinnē’’ un nolēmu aiziet, jo visiem jau mums savi kreņķi.

Sākotnēji mana attieksme pret Vitu bija rezervēta, jo viņa ir ļoti zinoša, skaista kā feja un vienmēr viegli smaidot noslēpumaini skatās. Mani tas darīja uzmanīgu. Tomēr konsultācijas laikā es no viņas saņēmu tik nedalītu uzmanību, tik akurātu pieeju un tik vēl līdz šim nedzirdētu informāciju, ka mani priekšstati kā viesulis apvēlās pretējā virzienā.

Konsultācijas būtība ir tā, ka Vita ir gaišredzīga. Viņa ar numeroloģijas palīdzību izzina svarīgo par cilvēku, kas ir atnācis un tajā pat laikā ar savu gaišredzības spēju veic transformāciju. Daļai cilvēku tas vēl nav pieņemams, tomēr mēs, kā pasaule, kā enerģētiskas būtnes uz to virzāmies, un kā man teica viena spēcīga kosmoenerģētiķe, tad šobrīd pat daudz kur pasaulē medicīnas studentiem tiek mācīta kosmoenerģētika un darbs ar enerģijām, un nav vērts to noraidīt, ja tas var palīdzēt.

Manā gadījumā nopietnas izmaiņas prasīja aptuveni trīs mēnešus, tomēr šie notikumi, kas piepildījās bija tādi, kuri pēc maniem aprēķiniem prasītu gadus, lai atrisinātos. Un es neatdodu savu sasniegumu un pārmaiņu laurus Vitai, bet bez viņas, jāatzīst, šīs pārmaiņas, stipri ticams, nebūtu sākušās. Viņa manā energolaukā ‘’parāva pareizo sviru’’·

Vitai bija burvīga Jaunā gada mērķu piepildīšanas nodarbība un tajā es ievēroju, ka ir daudz cilvēku, kam viņa ir palīdzējusi un kas par to ir no sirds laimīgi. Un katram, protams, bija sava joma, bet tad es sapratu, ka manas sajūtas nav maldīgas un viņa patiesi spēj palīdzēt.

Vitas pamata koncepts ir tāds, ka cilvēks var sasniegt laimi un piepildījumu tikai esot pilnīgā saskaņā ar sevi un savu dzimumu. Un viņa gan ar zināšanām, gan pratiskiem uzdevumiem, gan protams, ar vieglu ekstra sensoru spēju palīdzību katrā cilvēkā šo potenciālu palīdz atvērt.

Ir skaidrs, ka iespējas pārmaiņām ir daudz un uz katra soļa, tomēr Vitas darbs un spējas ir īpaši, gan konsultācijās, gan nodarbībās. Šobrīd ir pieejami 4 brīvi konsultāciju laiki maijā (kurus jābrīdina, ka ārti ‘’izķer’’), un vēl var jau pieteikties ‘’Dzīves praktiķu skolas’’ kursam, kas sāksies ap jūniju, pie mums, Pavasara Studijā.

Novēlot katram atrast savas atbildes,

Arta


Lai pieteiktos uz ”Dzīves praktiķu skolu” vai Vitas Sanes konsultāciju, raksti uz pavasarastudija@gmail.com vai zvani  29100714 (Arta).

Vairāk informācijas par konsultācijām ŠEIT

Viss par ”Dzīves praktiķu skolu” ŠEIT

Atbildēt