Grozs

Tuvākie notikumi

Bezmaksas vebinārs “Kā mainīt sevi un pasauli”!

Autors: Inese Prisjolkova

Šodien biju televīzijā un raidījuma vadītāja man uzdeva jautājumu – bet ja tiešām dzīve neapmierina un gribās kaut ko mainīt, tad ar ko sākt?

Lūk piektdien bezmaksas vebinārs būs tieši par to, ka sākt un kā izmainīt dzīvi. Kā to izdarīt konkrētā laika periodā – 100 dienās. Kā veikt šādas izmaiņas pašam. Un kā izmantot palīgos grāmatu “100 dienas, kas mainīs pasauli”.

Lai ko mēs dzīvē uzsāktu, lai kādas pārmaiņas sagribētu – nekas no tā nenotiks, ja šo vēlmi aizmirsīsim sazemēt. Ja nav sazemējuma, tā vienkārši nepiedzims. Tā paliks domu līmenī un nespēs materializēties. Par to – kā sazemēt savas vēlēšanās un apņemšanās runāsim piektdienas vebinārā.

Tieši tikpat svarīga kā sazemēšanās, ir mūsu vieglā enerģētika. Tātad sievišķība, vieglums, vijīgums un elastība. Un pašapziņa. Un domas un prāta vadīšana. Būtībā tas viss, kas ir aprakstīts grāmatā “100 dienas, kas mainīs pasauli”.

Tieši tādēļ to īsiem vārdiem, cik nu pusotrā stundā varēšu, visu izstāstīšu.

Vebinārs ir veltīts visiem tiem, kas iegādājās jauno grāmatu “100 dienas, kas mainīs pasauli” iepriekšpārdošanā. Starp citu, tas vēl pāris dienas ir izdarāms. Un ja vēlies piedalīties vebinārā, tad lūdzu iegādājies grāmatu līdz ceturtdienai.

Iepriekšpārdošanas anketa ŠEIT

Savukārt izsūtīsim mēs tās ceturtdienas pēcpusdienā un piektdien, sestdien – kā saka “karstas” un tikko no tipogrāfijas. Var pat gadīties, ka kāds no jums saņems grāmatu vēl pirms tās atvēršanas svētkiem.

Un tiekamies jau pavisam drīz –

piektdienas vebinārā “Kā mainīt sevi un pasauli”
Ar mīļumu, Inese

 

Atbildēt