Grozs

Citu autoru raksti

Kas ir karma?

Vārds Karma ir tik nodeldēts, ka mums tas jau ir sinonīms sodam un nolemtībai. Tomēr dabā ir pretēji. Tāpat kā ir vecā Derība un Jaunā, kur pirmā ir smaga un pilna ar soda sajūtu, bet jaunā piepildīta ar cerību un piedošanu, tā ir Vecie laiki un Jaunie laiki. Jaunajos laikos valda mīlestība un cerība, bet Dievs un dzīve mūs caur grūtībām tam modina. Tā tad arī ir Karma. Un mēs – dzīvojam Jaunajos laikos.

Karmiskie mezgli ir notikumi un jomas, kas mūsu dzīvē atkārtojas un kreņķē visvairāk, cilvēki, ar kuriem esam vairāk saistīti kā ar pārējiem.

Bija ļoti grūti pieņemt, ka dvēsele pārdzimst no jauna. Likās, ka līdz ar to kāda jēga te vispār censties (lasi dzīvot). Nolēmu turēties pie baznīcas uzskatiem, ka dzīve ir tikai viena.. tomēr ar laiku sapratu, ka arī baznīca, lai arī noliedz reinkarnāciju, tomēr stāsta par dvēselēm, mūžīgo dzīvību un piedošanu. Par ko daudz augstāku kā mūsu šo vienu zemes dzīvi. Un tā tad atkal ir tā pati karma (augstāka jēga, uzdevumi..).

Ja visu šo izprotam un apzināmies, tad ir vieglāk to pieņemt, bet pieņemšana ir pirmais un galveinais solis ceļā uz atrisinājumu. Turklāt, pēc tā kā Inese šo tēmu skaidro, tā zaudē savu baisumu un nolemtību. Tā rada viegluma un jēgas sajūtu.

Laiks ir relatīvs un tieši tāpēc mums sāp vēl šodienā mūsu bērnības sāpes. Mūsu šodiena nes līdzi to, kas noticis pirms 10, 20, 50 gadiem, jo neesam to atstrādājuši, pieņēmuši. Un tāpat ir ne tikai ar gadiem, bet arī ar dzīvēm (viss tas pats, tikai mērogs palielinās). Ko neatrisinājām iepriekšējās dzīvēs, tas sāp un nāk līdzi šajā dzīvē. Un tā tad atkal ir tā karma.

Labā ziņa ir tā, ka izprotot šo karmas būšanu, paplašinās redzesloks un mums nav ar prātu jāizdomā un ar piepūli tagad karma jāiet attīrīt. Tad, par cik redzam lielāku bildi, daudzas lietas pašas atrisinās.

Pie mums studijā strādā kāda ļoti atzīta transformācijas numeroloģe. Viņai ir gaišredzības spējas un arī viņa vienmēr savās nodarbībās saka – ‘’to ar kuru tikko nonāci pārī, esi saticis iepriekš’’, ‘’tas kura acis liekas mīļas ir Tavs draugs citā dzīvē’’ utt..

Dvēseļu ceļojumi, pārdzimšana un augstāka jēga pastāv.

Nekad neaizmirsīšu kā raudāju, kad Inese šajā nodarbībā stāstīja par savu bērniņu nāvi. Par to, kā tika tai pāri tikai tādēļ, ka zināja, ka tas ir viņas karmiskais mezgls un to, ka tas ir Dvēseles ceļš. Ikviena tuvinieka nāve ir skarba, tomēr bērni nedrīkstētu mirt. Viņa stāstīja, kā katru reizi, kad sev uzdeva jautājumu ‘’kāpēc Dievs?’’ vai kad domas par notikušo kā žiletes šaudījās prātā, viņa domās uzbrauca ar liftu debesīs, paskatījās uz savu dzīvi, notikušo, citām dzīvēm un visu daudz plašāk. Un tikai tad, kad to sev atgādinot, viņa sajuta Augstāku jēgu visam un atkal ieraudzīja to Dvēseļu plašumu, varēja dzīvot jau mirklīti tālāk.

Un es to liftu atceros visu laiku. Es arī tajā uzbraucu, kad paliek grūti. Tas tiešām palīdz.

Šis seminārs ir patiesībā ir pamatu pamats, jo paver apziņu, iesit pļauku kad ņerkstam par muļķībām un atver acis kad tomēr kārtējo reizi nevietā piedodam un turpinam samierināties.


SEMINĀRS: ”Kā atsiet karmiskos mezglus un tos vairs neveidot”

PIETEIKŠANĀS ŠEIT
 
Lektore: INESE PRISJOLKOVA
 
Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)
 
Norises laiks: 27. aprīlis no plkst. 18:00 – 20:30
 
Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis)

Jautājumi vai rakstiska pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

 Vairāk info – ŠEIT

Atbildēt