Cart

100 Pārmaiņu dienas

”100 apņemšanās dienas” 10.maijā

”100 apņemšanās dienas” ir bezmaksas, pašiniciatīvas projekts, kurā var piedalīties ikviens, kurš vēlas būt kopā, kaut ko apņemties, kaut ko īstenot, darboties, saņemt un sajust atbalstu, un visādi citādi uzlabot un mainīt savu dzīvi.

10.maijā sāksies jau otrais 100 dienu aplis šajā projektā, kas tāpat kā iepriekšējais, norisināsies facebook domubiedru grupa ”100 apņemšanās dienas”. Lai tai pievienotos, Tev jābūt savam profilam vai jāreģistrējas vietnē facebook.com un meklētājā jāieraksta ”100 apņemšanās dienas”. Tur Tu ieraudzīsi domubiedru grupu, ar vairāk kā 3000 dalībniekiem, spied pievienoties un tuvākajā laikā Tavs pieteikums tiks apstiprināts. Bet tālāk Tu jau varēsi aktīvi vai pasīvi sekot līdzi ikdienas rosībai, uzdevumiem un motivācijas gūzmai, kas šajā grupā norisinās. Kārtīgais papildus motivācijai projekta 30. un 60.dienā Inese būs sagatavojusi kādu interesantu materiālu. Lai arī Tu to saņemtu, aizpildi šo īso anketu ŠEIT (tā nav obligāta, bet dos Tev iespēju saņemt ko foršu 😉 )

Līdz ar neticami veiksmīgo projekta ”100 apņemšanās dienas” norisi un izaugsmi, tapusi arī Ineses Prisjolkovas jaunā grāmata ”100 dienas, kas mainīs pasauli”. To iegādāties iespējams ŠEIT, kā arī visās Latvijas lielākajās grāmatnīcās.

Un pats svarīgākais, skaistākais un praktiskākais jaunums šajā projekta ciklā ir jaunais 6 nodarbību kurss ”100 pārmaiņu dienas”, kas sāksies 10.maijā un notiks katru trešo trešdienu, Pavasara Studijā. Tā būs praktiska darbošanās, 6 tikšanās reizes, meditācijas, dažādas tehnikas un liels grupas atbalsts savas apņemšanās īstenošanā. Katra apņemšanās, protams, būs sava! 😉 Viss par šo kursu ŠEIT un pieteikšanās ŠEIT.

Tiekamies jau 10.maijā! :)))

Ja Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi, vēlies uzzināt vairāk vai pieteikties savādāk, droši zvani vai raksti uz pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714!

Leave a Reply