vebin
Tuvākie notikumi

piektdien, VEBINĀRS ”Kā mainās dzīve, ja esi mamma”

Autors: INESE PRISJOLKOVA

Vai Tu pamanīji kā mainījās Tava dzīve, kad kļuvi mamma? Vai pamani to varbūt šobrīd savā ikdienā, kad uznāk laika trūkums, ikdienas skrējiens, vainas apziņa vai kāda ķibele saistīta ar bērniem? Vai varbūt Tu pamani tad, kad vakarā kāds klusi pieglauž savu vaidziņu un palūdz vakara dziesmiņu? Vai varbūt Tu par to padomā tad, kad saņem skaistu narcišu pušķi Sieviešu dienā vai hiacintes māmiņu dienā. Jā – tas, ka ir bērni, maina visu dzīvi.

Man pašai tas ir kā pirms un pēc Ēras. Es tagad patiešām nesaprotu no kā varēju nogurt iepriekš. Un es atceros, ka katru dienu gulēju pusdienlaiku, jo…man taču vakarā jāvada nodarbība. (smaidiņš ar piemiegtu aci) Un atceros, ka darbu bija pāri malām un ka vāveres skrējiens bija neaptverams. Tagad atskatos un smaidu, jo nu izdaru daudz vairāk ar mazu viengadnieku rokās.

Kā tas iespējams?

To zina tikai mammas. Nu notiek tur kaut kas sievietes prātā vai sirdī, kas atver mega lielu enerģija daudzumu un pēkšņi mēs varam visu to, ko iepriekš nevarējām.

Vakar klausījos par radio Ģimenes studiju, kurā runāja dvīnīšu mammas, un tur Aurēlija Anužīte teica, ka ja viņai vajadzētu iemācīties vadīt lidmašīnu, viņa to spētu. Pēc tam ka viņai ir seši bērni un no tiem mazākie ir dvīņi, viņai ir sajūta, ka tiktu galā ar jebko.
Nu ticu, ka mums katrai nemaz nav seši bērni, bet…tik un tā atgriežos pie tā, ka bērni sieviešu dzīvē atver resursu, par kuriem viņa varbūt i nenojauta, pirms kļuva par mammu.

Piektdien vebinārā runāsim par to kā izmantot šo savu spēku un tai pat laikā nenonākt pie izdegšanas. Kā atrast laiku sev un kā nebūt par to vainīgai. Ka sabalansēt laiku un darbus. Kā spēt īsākā laikā izdarīt vairāk un intensīvāk – gan atpūtā, gan darbos, gan izklaidēs, gan jebkurā citā dzīves situācijā.
Un es zinu, ko runāju. Nekad vēl nebiju uzrakstījusi grāmatu 2,5 mēnešos. Bet tieši tagad, es mazu bērnu uz rokām tā sanāca. Kādēļ? Jo maksimāli izmantoju visu laiku, kas man ir.

Un es tiešām pagaidām paspēju visu – gan vadīt nodarbības, gan rakstīt grāmatas, gan FB novadīt 100 apņemšanās dienas, gan aizvest bērnu uz mūzikas skolu un pati piedalīties nodarbībā līdz ar citām mammām. Mums aukles nav un vecmāmiņa ikdienā nav ar mums. Ar bērnu esam uz maiņām ar vīru. Bērns netraucē. Tieši otrādi – palīdz atrast sevī vēl vairāk resursu un izmantot tos.

Uz tikšanos piektdienas vebinārā,
Ar mīļumu, Inese

 

Atceries, ja netiec piektdien, varēsi droši iegādāties un noskatīties šo vebināru līdz pat otrdienai! Kā arī ja Tev ir kādi jautājumi par šo tēmu, iesūti tos uz ineses.vebinari@gmail.com un Inese tos vebināra laikā atbildēs, tikai atšķirība no jautājumiem, kas tiek uzdoti paša vebināra laikā, Inese tiem būs jau sagatavojusi atbildes.


Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Norise: 12.maijs, piektdiena

 

Dalības maksa: EUR 10,00 (t.sk. PVN) par 1 vebināru

Pieteikšanās: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija)

Vebināru norises laiks: 20:00-21:30 (no plkst. 19:30 iespēja pieslēgties pirmsvebināra čatam)

 

Vebināra noskatīšanās iespējas pēc tiešraides: pēc katra vebināra tiešraides datuma ir iespēja noskatīties tā ierakstu vēl 3 dienas, rakstot Aijai uz augstāk norādītajiem kontaktiem

Jautājumi vebināriem: pirms vebināra ir iespējams iesūtīt konkrētus jautājumus saistībā ar attiecīgo tēmu, rakstot Aijai (kontakti augstāk), kā arī vebināra laikā ir iespējams uzdot jautājumus Inesei čata sarakstē

Vebināra prezentāciju iespējams saņemt pēc vebināra tiešraides vai ieraksta noskatīšanās, par to informējot Aiju – ineses.vebinari@gmail.com vai 29431408.

Viss par vebināriem ŠEIT

KUR VEBINĀRI NOTIEK? : Vebināri notiek internetā (saņemsi linku uz konkrētu vietu), video formātā, un lai tajos piedalītos, pēc rēķina apmaksas, vebināra dienā plkst.18:00 Tu saņemsi pieejas kodu un īsu, skaidru pamācību, kā vebināru noskatīties. 

Atbildēt