075f63c822116ceefdb07a95a0d5b73b
Tuvākie notikumi

2.jūnijā VEBINĀRS ”Kā iemācīties vadīt prātu”

Runāsim par to, kā apzināties, ka es neesmu prāts. Kā saprast, ko darīt ar domām, kas pašas lien galvā. Kā tikt galā ar uzmācīgām domformām, kuras skrien uz riņķi un reāli traucē dzīvot. Kā beidzot kļūt par saimnieci savam prātam un izmantot šo brīnišķīgo instrumentu (prātu) savam labumam un savai laimīgai dzīvei.

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 10,00 (t.sk. PVN) par 1 vebināru

Pieteikšanās: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija)

Vebināru norises laiks: 20:00-21:30 (no plkst. 19:30 iespēja pieslēgties pirmsvebināra čatam)

Vebināra noskatīšanās iespējas pēc tiešraides: pēc katra vebināra tiešraides datuma ir iespēja noskatīties tā ierakstu vēl 3 dienas, rakstot Aijai uz augstāk norādītajiem kontaktiem

Jautājumi vebināriem: pirms vebināra ir iespējams iesūtīt konkrētus jautājumus saistībā ar attiecīgo tēmu, rakstot Aijai (kontakti augstāk), kā arī vebināra laikā ir iespējams uzdot jautājumus Inesei čata sarakstē

Vebināra prezentāciju iespējams saņemt pēc vebināra tiešraides vai ieraksta noskatīšanās, par to informējot Aiju – ineses.vebinari@gmail.com vai 29431408.

Viss par vebināriem ŠEIT

KUR VEBINĀRI NOTIEK? : Vebināri notiek internetā (saņemsi linku uz konkrētu vietu), video formātā, un lai tajos piedalītos, pēc rēķina apmaksas, vebināra dienā plkst.18:00 Tu saņemsi pieejas kodu un īsu, skaidru pamācību, kā vebināru noskatīties. 

Atbildēt