Laila Siliņa
100 Pārmaiņu dienas

”100 apņemšanās dienas” projektam var pievienoties jebkurā brīdī!

Par to, lai katra diena kā svētki! Un par to, lai 100 apņemšanās dienas mūs katru padara stiprāku, skaistāku, labāku un laimīgāku!

Paldies visiem, kas piedalās un paldies Laila Siliņa par brīnumjauko bildi un dalīšanos mirklī!

Atceries! ”100 apņemšanas dienas” projektam var pievienoties jebkurā brīdī un ikviens, kam ir vēlēšanās ko savā dzīvē ieviest vai mainīt!

“100 Apņemšanās dienas” ir brīvprātīgs, bezmaksas, personīgas iniciatīvas projekts, kura pamata doma ir – iedvesmot un motivēt pārmaiņām ikvienu, kas to vēlas vai jūtas tam gatavs, sniedzot morālu, informatīvu un visādu citādu atbalstu!
Projekts balstīts uz Ineses Prisjolkovas jauno grāmatu “100 dienas, kas mainīs pasauli”.

Grāmatu izdevīgāk iegādāties ŠEIT

Nav būtiski kāds ir Tavs dzimums, vecums, dzīves vieta, nodarbošanās, apņemšanās vai jebkas cits. Galvenais, lai Tu gribi savu dzīvi uzlabot un beidzot, vienreiz pa visiem laikiem ieviest savā dzīvē vai piesaistīt sev ko tādu, par ko jau sen domā.

Šai facebook domubiedru grupā katru dienu tiks publicēts uzdevums, padoms vai stiprinājums, kas palīdzēs noturēt Tavu 100 dienu apņemšanos. Garāku dienas tēmas aprakstu vari izlasīt grāmatā “100 dienas, kas mainīs pasauli” atbilstoši katras dienas ierakstā.
Šeit domubiedros katrs varēs dalīties ar savu pieredzi, saņemt atbalstu, uzmundrinājumu, atbildes uz jautājumiem, kā arī ierosināt savas tēmas un pārdomas.

 

Domubiedru grupa – https://www.facebook.com/groups/188531194951807/

TĀTAD:

1) izlem ko gribi mainīt, ieviest vai piesaistīt
2) pieņem lēmumu, ka nu ir laiks rīkoties un ieviest to
3) pievienojies domubiedru grupai (tajā būs būtiskākais ikdienas atbalsts Tev, lai viss izdotos)
4) sāc un ar atvērtu attieksmi dzīvo, iejūties. Ja gribi, droši diskutē un līdzdarbojies! Un ja vien patiesi gribēsi, pārmaiņas parādīsies jau pavisam drīz!

Ja Tev ir kādas neskaidrības vai jautājumi par ”100 apņemšanās dienas”, droši iesūti tos uz pavasarastudija@gmail.com.

Vairāk par projektu lasi ŠEIT

p.s. ja Tev rodas kāds iedvesmojošs atgadījums vai stāsts, droši sūti to mums, mēs padalīsimies ar citiem, un tas nesīs daudz prieka visapkārt!

Atbildēt