vebin
Tuvākie notikumi

26.maijā, VEBINĀRS ”Kā palaist pagātnes aizvainojumus un iegūt milzu resursu tagadnei”

Paldies Alisei par labajiem vārdiem par semināru ”Kā palaist pagātnes aizvainojumus” – ”Paldies par pagātnes atlaišanas nodarbību. Ir sajūta, kā pirms jauna un īsta sākuma. Lai debesis ir ar jums.”

Šī nedēļa Pavasara Studijā ir veltīta tam, lai mēs patiesi pirms vasaras, pirms darbošanās, baudīšanas un enerģijas, būtu tam pilnīgi gatavas – sagatavotos. Bet sagatavoties varam tikai ”nevelkot vairs līdzi vecas, nevajadzīgas lietas”. Un tāpēc, jau rīt, 26.maijā, notiks VEBINĀRS ”Kā palaist pagātnes aizvainojumus un iegūt milzu resursu tagadnei”.

26.05. ”Kā palaist pagātnes aizvainojumus un iegūt milzu enerģijas resursu tagadnei”

”Kamēr neesam sakārtojuši savu attieksmi pret pagātni, varam censties kārtot savu dzīvi, bet…nesanāks. Mūs visu laiku vilks atpakaļ gan kompleksi, gan pāri darījumi, gan toreizējā citu cilvēku attieksme, gan nenovērtējums, gan upura sajūta utt. Kā no tā visa atbrīvoties tūlīt un tagad – par to šai vebinārā.”

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 10,00 (t.sk. PVN) par 1 vebināru (cenā iekļauta arī iespēja vebināru nosaktīties atkārtoti – ierakstā)

Pieteikšanās: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija)

Vebināru norises laiks: 20:00-21:30 (no plkst. 19:30 iespēja pieslēgties pirmsvebināra čatam)

Vebināra noskatīšanās iespējas pēc tiešraides: pēc katra vebināra tiešraides datuma ir iespēja noskatīties tā ierakstu vēl 3 dienas, rakstot Aijai uz augstāk norādītajiem kontaktiem

Jautājumi vebināriem: pirms vebināra ir iespējams iesūtīt konkrētus jautājumus saistībā ar attiecīgo tēmu, rakstot Aijai (kontakti augstāk), kā arī vebināra laikā ir iespējams uzdot jautājumus Inesei čata sarakstē

Atbildēt