83debc9208b2741525dea903015194de
Dzīves praktiķu skola

Par Vitu un Transformācijas Numeroloģiju.

Autors: Inese Prisjolkova

Pie Vitas uz konsultāciju es biju kaut kad septembrī vai oktobrī. Precīzi neatceros, bet katrā ziņā tas bija laiks, kad ar kaut ko savā dzīvē un darbā netiku galā. Man tai mirklī bērniņam bija 9 mēneši, tieši tikpat ilgs laiks ar negulētām naktīm, iepriekš gaidību periodu un, protams, ka tas viss kaut kā atsaucās arī uz studiju. Nu vārdu sakot – bija brīdis, kad es pat domāju vai šo “bodīti neslēgt ciet”. Biju pazaudējusi saikni ar savu lasītāju, vairs nejutu kaut kā arī Pavasara studijas publiku.

Nu tagad to grūti iztēloties, jo viss kūsāt kūsā un mana šā brīža dzīve drīzāk atgādina spietu un kustību ap bišu māti, bet tikai bišķi vairāk kā pusgadu atpakaļ tā viss nebija.

Tai brīdī vairs nezināju ko un kā darīt un pieteicos uz Transformācijas numeroloģiju pie Vitas Sanes. Toreiz biju ļoti patīkami pārsteigta par šo pieredzi un tieši to, ko izbaudīju tikšanās laikā. Toreiz jau burtiski nākamā dienā uzrakstīju rakstu: http://www.pavasarastudija.lv/2016/10/20/par-vitu-par-konsultaciju-par-transformaciju/ lai izstāstītu par savām emocijām un sajūtām.

Bet šoreiz gribu pastāstīt tikai faktus, kas man izmainījušies no tā laika.

Tātad sāku es ar to, ka esmu spēku izsīkumā un man nav īpašu mērķu, nav jaunu ideju un arī cilvēki uz studiju nāk arvien mazāk. Vita paskatās savās shēmās un ciparos un pasaka man dažas frāzes, par kurām man jādomā vēl ilgāku laiku uz priekšu. Vēl viņa man iesaka pārskatīt tuvāko loku, kādi cilvēki ir ap mani un kaut ko pamainīt. Un vēl viņa saka, ka no šīs mūsu tikšanās paies vēl pāris nedēļas ļoti straujās pārmaiņās un pat pāris mēneši, līdz viss sakārtosies.

Kas notika pēc tam?

Kā pirmais solis mums studijā nomainījās administrators un kā jau katru reizi, kad mainās cilvēki, līdz ar to mainās enerģija un kopējā noskaņa. It sevišķi, ja ir tik maziņš kolektīvs kā mūsējais. Artas atnākšana izpurināja un izkustināja pilnīgi visu.

Otrs lielais solis – burtiski jau novembra beigās vienā no lektoru tikšanās reizēm mēs aizrunājāmies līdz 100 dienu projektam. Vēl nevienam nebija skaidrs kā to darīt un vēl jo mazāk domas par jaunu grāmatu, bet pilnām mutēm spriedām cik būtu forši ko tādu uztaisīt.

Nu un tad bija pirmais janvāris, kurā nopubliskojām facebookā iespēju pieteikties domubiedriem “100 apņemšanās dienas”. Un….pieteicās tūkstoši.

Nu un nākamais bija manā dzīvē ārkārtīgi aktīvs periods, kad sapratu – nu ir atvēries viss tas, ko Vita bija teikusi, kas tagad iekustēsies.

Pirmo reizi mūžā es uzrakstīju grāmatu 2,5 mēnešos. Paralēli vadot 100 apņemšanās dienu projektu facebookā, kurā piedalījās tūkstošiem cilvēku. Paralēli vadot seminārus un praktiskās nodarbības gan Rīgā, gan reģionos. Kad biju mājās, vadīju vebinārus. Paralēli svinēju sava bērniņa gada jubileju, iestājāmies mūzikas skolā, kurā bērni ar mammām kopā dzied un mācās ritma izjūtu. Paralēli rediģējam un izdodam grāmatu. Un faktiski šis aktīvais periods vēl arvien turpinās, jo grāmata nu jau ir pie lasītājiem. Šobrīd grāmatu TOPos tā gozējas pirmajās vietās. Esam sākuši jaunas 100 dienas, lai mainītu sevi un pasauli un jauda man ir tāda, ka brīžiem liekas “es varētu vadīt valsti”.

Un aizsākās tas viss ar Vitas konsultāciju un enerģiju pārbīdīšanu.

Kā viņa to dara?

Nezinu. Es tikai jau uzreiz jutu, ka notiek kas jaudīgs.

Vārdu sakot, ja Tev ir sajūta, ka dzīve ir iesprūdusi, vajag skatu no malas vai kādu palīdzību tieši enerģētikas līmenī, tad ir vērts aiziet uz konsultāciju pie Vitas Sanes un šo visu sakārtot.

Es iesaku. Man Vita palīdzēja ļoti. Un interesantākais, ka pat tad, ja mēs kādā reizē satiekamies uz īsu brīdi starp nodarbībām vai kādā speciālā tikšanās reizē, lai pārrunātu darba lietas – vienmēr jūtu cik viņa ir enerģētiski jaudīga tieši šai neredzamā līmenī. Īstie vārdi, īstā brīdī, trāpīgi atrasta pieeja un saskatīta situācijas būtība – lūk tā strādā Vita.

Man ir prieks un lepnums, ka Vita strādā pie mums Pavasara studijā. Un vēl jo vairāk man ir prieks, ka varu izstāstīt Tev, ka ir tāda iespēja pie viņas atnākt un tiešām sakārtot un pārkārtot savu dzīvi. Tas ir tepat pie mums Rīgā. Un tas ir jāizmanto.

Lai brīnišķīgs šis ceriņu ziedēšanas laiks!

Ar mīļumu, Inese

p.s. jau sākusies arī pieteikšanās uz jauno Vitas Sanes Dzīves Praktiķu skolu, kas sāksies 1.jūlijā un norisināsies katru otro sestdienu, plkst. 11:00 – 14:00, lai paskatītu pamata informāciju vai pieteiktos – spied ŠEIT.

Vairāk par Vitu un viņas darbu Studijā ŠEIT

Pieteikšanās un jautājumi par Transformācijas numeroloģijas konsultācijām vai Dzīves Praktiķu skolu – pavasarastudija@gmail.com vai zvani  29100714

Atbildēt