Cart

Citu autoru raksti

Tā vebināru sajūta!

Dievinu būt mājās. Savās mājās, pie lielā stikla galda, šķirstīt žurnālus un dzert stipru kafiju, gaidot došanos pēcpusdienas pastaigā. Just mīkstus spilvenus aiz muguras, kas atgādina, ka esmu mierā un drošībā. Lielos skaistos aizkarus, traukus, krāmus, durvju zvanu un visus mazos sīkumus un lielās sajūtas, kas tur dzīvo.

Ļoti sen, kad man ar Pavasara Studiju nebija teju nekāda sakara, es ievēroju vebinārus. Tagad, tie manā dzīvē ir tik gaidīts un nu jau pat regulārs notikums, ka tos laikus grūti atceros, bet tik un tā. Man bija grūti saprast kas ir vebinārs, kā es līdz tam tikšu, kas man tehniski ir vajadzīgs un kā es veikšu maksājumu. Un tad man bija bail ka sāks kaut kas ‘’raustīties’’ es nedzirdēšu un nauda būs vējā. Un tad man likās, ka nepaspēšu pierakstīt un vēl nezin ko.. Nu tas viss mani patiesi atturēja.

Bet tad bija kāda varen interesanta tēma un man bija jāsper pirmais solis pretim vebināru neizprotamās pasaules dziļumiem. Es piezvanīju Aijai (kas jau tolaik bija Vebināru pasaules Neptūns) un pēc brīža PILNĪGI VISAS iepriekš minētās problēmas bija atrisinātas.

Viņa izdarīja visu manā vietā, izstāstīja kas nepieciešams, kur jāiet, kas jāievada un piekodināja, lai droši zvanu ja kādas problēmas, kuru protams vispār nebija.

Lieki pieminēt, ka tik pilnu servisu es negaidīju (vairāk domāju no neskaidrību viedokļa, kad man pilnībā palīdz un visu nodrošina), vebinārs bija izcils un kopš tā laika es vienmēr sekoju kad un par ko ir nākamais. Man tas ir pārtapis par mājas ballīti. Un tieši tāpēc iepriekš uzskaitīju, cik labi jūtos mājās, jo tie vebināri..nu tas ir kas īpašāks, kā youtube vai tv ko skatīties. Te Tev priekšā ir dzīvs cilvēks (Inese!!), kam vari ko uzrakstīt un pavaicāt, te ir ļoti labas tēmas un tas ir kā uzņemt ciemiņu, tikai nav jāmazgā trauki un jāčammājas, ir tikai foršākā daļa – superīga saruna, stāsts, zināšanas.

Bija laiks, kad man vajadzēja vienkārši kādu, kurš ir atvērts, loģisks un pieņemošs. Bija laiks, kad bija slinkums ko darīt un varētu ko interesantu pabaudīt. Bija arī tā, ka nu tēma ‘’kā naglai uz galvas’’ un netiku uz to klātienē uz semināru. Bija tik daudz situāciju, kad man kompānijā nāca vebināri. Zini, tas ir kā piezvanīt draugam caur skype, kurš dzīvo ārzemēs. Dzīvs, smaidīgs, stāsta un arī enerģijas apmaiņa tāda, ka būtu beidzot tikušies.

Ar to gribu teikt, ka vebināru formāts ir pasakaini ērts un pilda daudz vērtīgu funkciju – sniedz kompāniju, dod mājīgumu, atrisina laika trūkumu, iedvesmo, izglīto, kaut kā iedod to ‘’Tu neesi viens, viss ir labi’’ sajūtu.

Un arī to, ka šie video formāta tiešraides semināri (reizēm pat ļoti praktiski, ar līdzdarbošanos) ir ērti pieejami. Pirmais solis, ir uzrakstīt epastu vai piezvanīt Aijai, un viņa pārējo izdara pati.

Jā, un tagad ir tā, ka pēc tam vēl 3 dienas var to noskatīties vēl atkārtojumā un ja ir vēlēšanās, tad saņemt prezentāciju. Un pareizi, kas ne mazāk svarīgi, uz visiem vebināriem var iesūtīt iepriekš jautājumus, kas Tevi īpaši satrauc vai interesē par šo tēmu, un tie vebinārā tiks izskaidroti.

Tiekamies katra savās mājās, caur vebināriem!

Arta

p.s. turpmāk vebināru tiešraides ir pieejamas arī caur Apple IPhone telefoniem! 😉


Tuvākie vebināri:

2.jūnijs ”Kā iemācīties vadīt prātu”

12.jūnijs “Kā tikt uz 9tā viļņa”

19.jūnijs “Kā gatavoties Vasaras Saulgriežiem”

PIETEIKŠANĀS – ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija)

Viss info par VEBINĀRIEM ŠEIT

 

 

 

Leave a Reply