Grozs

Tuvākie notikumi

Paldies par foršajām atsauksmēm!! :))

Paldies par foršajām atsauksmēm!! :)) Šoreiz gribam padalīties ar šorīt saņemto iedvesmojošo ziņu par vakardienas vebināru ”Kā sagaidīt Vasaras Saulgriežus”!

”Kaukā ar draudzeni šogad abas vienas abas vīlušās nolēmām nenodoties skumjām un visu gadu darīt to ko nedarijām nekad ieprikš vai līdz šim :Dddd Tā mēs skaisti svinējām valentīndienu, tā uz restorāniem gājām ziemā, tā baudam baseinus un visādas izstādes, nu vienu vārdu sakot – dzīvojam sev 🙂 🙂 :). Viena no šitādām jaunajām lietām mums ir arī pavasara studija, 100 apņemšanās dienas un dažādās lekcijas te :). Šogad esam nolēmušas sagadīt Jāņus kā īstas Latvju meitas ar visu ap to saistito ? . Tad pamanijam internetā vebināru par saulgriežiem un nolēmām: derēs! Un bija forši! Bija interesanti un dažas idejas jau negaidot sākām ieskicēt kā darīsim. Nu tik tiesa cik jauki ka pasaule ir tagad tik pieejama un plaša. Mēs novēlam lai katram pēc šķiršanās atveras visas poras un sākas dzīve no jauna! 😀 nu tas tik ir to vērts caur ērkšķiem uz ziediem! 😀 Jā, un super par vakardienas interneta semināru! Iepriecinoši! ? ”

Atgādinām, ka vebināra ”Kā sagaidīt Vasaras Saulgriežus” iespējams iegādāties un noskatīties līdz pat 22.jūnijam un patiesi uzzināt daudz vērtīgu un interesantu šī laika dabas likumu un ziņu! Sazinies ar Aiju un viņu Tev palīdzēs – ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija)

Bet viss Pavasara Studijas pasākumu kalendārs pieejams ŠEIT

Atbildēt