GJFY
Dzīves praktiķu skola

”Dzīves praktiķu skola” KURSA PROGRAMMA (1.jūlijs)

KURSA PROGRAMMA

2017.gada 1.jūlijs

I. BLOKS : ES un „Iepazīsti sevi”

1. seminārs & prakse –  1.jūlijs

Pašuztvere un pašvērtējums un cik tās atbilst realitātei
Mūsu pirmajā nodarbību blokā mēs īsi un kodolīgi iziesim cauri teorijai, ka veidojas cilvēka pašuztvere un pašnovērtējums un daudz praktizēsim pielietojot mūsdienu zinātniskas metodes, ka atkratīties no svešiem uztveres stereotipiem par mums un ieraudzīt sevi īstajā tēlā, ka atbrīvot savu iekšējo enerģiju un justies labi un enerģiski, ka palīdzēt sev izaicinājumu/lielas slodzes laikos un ka īsa laika periodā atgūt iztērētu spēku. Arī runāsim par to, kas īsti ir slimība mūsu ķermeņu valodā un ka mūsu organisms sarunājas ar mums izmantojot slimības, sāpes, diskomfortu utt. Otrā nodarbībā mēs runāsim par dažādiem cilvēku tipiem, mācīsimies saprast sevi, kādas mēs esam un kāda būtu mūsu veiksmes stratēģijā un mēģināsim nodefinēt tas, kas jūsos Jums palīdz dzīves gaitā un kas jāiemācas pārvaldīt, zinot ka tas ir mūsu rakstura trūkums. Padarbosimies ar to, lai saprastu ko darīt ar tam īpašībām un ieradumiem, kurus mēs gribētu sevī mainīt lai sasniegtu citus mums vēlamus rezultātus: jaunu izskatu, jaunas vai citās kvalitātes attiecības, jaunu darbu vai amatu utt.

2. seminārs & prakse – 15.jūlijs

Pašsajūta un veselība, stāsts par cilvēka resursiem un ka justies formā visu laiku.

II. BLOKS: ES UN AREJA PASAULE vai „Apgūsti veiksmīgas komunikācijas pamatus”

3. seminārs & prakse – 29.jūlijs

4 galvenie dzīves dārgumi, mūsu pieeja dzīvei, kura veido mūsu personību un spēju komunicēt ar ārējo pasauli.
Šeit mēs izskatīsim, kā cilvēks veido savu komunikāciju ar ārējo pasauli, iemācīsimies komunicēt tā lai justies labi jeb kāda dzīves situācijā un sasniegt to ko mēs vēlamies ar citu cilvēku vai sistēmas palīdzību.

4. seminārs & prakse – 26.augusts

Apgūstam veiksmīgas kumunikācijas pamatus.

III.BLOKS: ES UN MANI REZULTĀTI vai „Apmierini savas vēlmes!”

5. seminārs & prakse – 9.septembris

Mērķi un rezultāti: Kādēļ bieži vien tas nepiepildās un ka to mainīt lai dzīve atnestu visu vēlamāko? Ka pareizi izvirzīt un sasniegt – teorija un prakse – solis pa soli.

Uzdrošinies velēties vairāk, izvelc no vecas kumodes savas bērnības sapņus un mēģini tos īstenot! Un ja bērnībā vel nebijāt tam gatavi, tad saciet tos formulēt no jauna un sasniedziet tos izvelētajā reālistiskajā laikā periodā.

5.nodarbība: Mērķi un rezultāti: ka pareizi izvirzīt un sasniegt – teorija un prakse – solis pa soli. Kādēļ bieži vien tas nepiepildās un ka to mainīt lai dzīve atnestu visu vēlamāko?

6.nodarbība: Mērķi un rezultāti 2: ka nonākt no idejas līdz panākumiem?
Šajā blokā mēs rūpīgi izskatīsim kas ir Mērķis un Vēlamais Rezultāts? un ar ko atšķiras rezultātu nesoša vīzija no ilūzijas? Izpētīsim kas mums ir jāzina par cilvēka dabu un ar ko atšķiras veiksmīgie cilvēki no tiem, kuri ari vēlas, bet tā ari netiek līdz saviem rezultātiem. Praktizēsim un mācīsimies pārvest mūsu vēlmes reālos dzīves rezultātos.

6. seminārs & prakse – 23.septembris

Mērķi un rezultāti 2: apgūstam efektīgas metodes, ka nonākt no idejas līdz panākumiem.

IV.BLOKS: VIRIETIS SIEVIEŠU DZĪVĒ vai „Esi laimīga attiecības ar vīrieti!”

7. seminārs & prakse – 7.oktobris

Vīrietis un kas ar mums notiek kad mēs nokļūstam vīriešu planētā? Ka veidojas mūsu attiecības un kādēļ mēs reti jūtamies pilnība apmierināti tajos?
Nav laikam populārāka temata par „Attiecības, mīlestība un veiksme attiecībās ar pretējo dzimumu” … „Iegooglejiet” to un Jūs redīsiem cik ir neskaitāmi daudz stāsti, raksti, filmas, grāmatas, rekomendācijas un pamācības un tā tālāk. Tad kāpēc mēs īsti turpinām ciest un mocīties un darīt sev pāri un tuvajam cilvēkam. Kas tiešam trūkst, lai mēs varētu saprasties un veidot veiksmīgas attiecības ar vīrieti? Ka jau visu Mūsu dzīves Praktiķu skolā, mēs izskatīsim šo tematu izmantojot zinātniski – praktisko pieeju, saksim ar teoriju un viss interesantākiem izpētes rezultātiem no visas pasaules un pēc tam praktizēsim, lai saņemtu dziļāko sapratni par sevi attiecībās ar vīrieti un par vīriešu dabu, dziļāko motivāciju un praktisku pieeju. Arī atklāsim noslēpumu par to, ko nestāsta tie visi neskaitāmā skaitlī pieejamie raksti un pamācības, ka veidot veiksmīgas attiecības.

8. seminārs & prakse – 21.oktobris

Kāpēc pašsaprotamas lietas mums nenotiek pašas par sevi un kas mums trūkst lai būtu laimīgiem attiecībās ar pretējo dzimumu? Uzzināsim un turpmāk pielietosim zināšanas, kuras uzlabos mūsu attiecības ar vīrieti.

Jūsu Vita


PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

Kontakti: pavasarastudija@gmail.com vai 29100714

INFORMĀCIJA:

Lektore: VITA SANE

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35”un lektore atvērs durvis) no plkst. 11:00-14:00.

Dalības maksa: 30,00 EUR (t.sk. PVN) par 1 semināru

Jautājumi: pavasarastudija@gmail.com vai 29100714

Atbildēt