62e79e6013936422d4a18b0d4dda3a3f (1)
Citu autoru raksti

VEBINĀRS ”Kā transformēt dusmas”!

Dusmas ir paradoksālas. Tās var pārvērst skaistu cilvēku neglītā, tās var pārvērst mīlošas attiecības pilnās ar vainas apziņu, tās pārvērš visu – skaistu un tīru par graujošu un pelēku. Un nav būtiski vai Tu dusmojies vicinoties ar dūrēm vai iekšēji pie sevis apcerot situāciju atkal un atkal, tās ir vienlīdz graujošas.
Dusmas rada sekas. Un šeit ne tikai par to, ka tās kā negatīva enerģija var izraisīt fiziskas blaknes vai pat slimības, bet arī par to, kas minēts jau iepriekš – sabojāt to, kas mums tik pat dārgs kā veselība – attiecības ar mīļajiem, apkārtējiem. Cik nav reižu, kad sabļauj uz bērnu, kas pati dusmās ”sacepies” līdz sāk sāpēt galva un visa diena vējā, kad aiz dusmām varbūt tīši vai netīši pat kaut ko saulauz? Bet pēc tam jau nāk vainas apziņa un tā viss graujošo enerģiju spektrs pārņem kā dūņas purvā..
Vienmēr esmu domājusi, kā tas var būt, ka Inese stāsta, ka viņa ir no tiem cilvēkiem, kas dusmojas, jo man nav gadījies viņu tādu sastapt. Arī visa grāmata ”100 dienas, kas mainīs pasauli” balstīta uz viņas apņemšanos un pieredzi transformējot dusmas. Tomēr tad es sapratu, ka viņai ir tik atjautīgas un atstrādātas tehnikas, ka viņa šīs dusmas spēj ne tikai ”neizgāzt” uz citiem, bet arī neaktivizēt, jeb transformēt! Es teiktu – ir no kā mācīties!
Es esmu no tiem cilvēkiem, kas dusmojas daudz. Ir reizes kad varu sadusmoties uz internetu, kad tas sāk niķoties man svarīgā brīdī, nemaz nerunājot par cilvēkiem, kuri šķiet nevīžīgi, lēni vai nevietā kritizē. Pirms sēžos pie stūres, man ir īpaši jānoskaņojas. Lieki piebilst, ka dzīve man ļoti māca ”nedusmošanos”, savedot kopā ar šādiem cilvēkiem vai nostādot mani pretējās pozīcijās. Bet es tā vairs negribu, jo šīs pieredzes ir ļoti nepatīkamas un pati diemžēl dusmas vēl nespēju pārformēt citā enerģijā tik veiksmīgi.
Tādēļ es ar patiešām lielu nepacietību gaidu šo vebināru, jo mans lielākais ienaidnieks ir tieši dusmas, vai pareizāk būtu teikt – mana lielākā grūtība ir nemāka dusmas kā ļoti jaudīgu enerģiju iegriezt pretējā virzienā, panākot ko pavisam labu, noderīgu un varbūt par negaidīti iepriecinošu! 😉
Pievienojies arī Tu! Tici man, Inese šajā tēmā ir nepārspējama!
Arta
VEBINĀRS ”Kā transformēt dusmas”
26.jūnijā plkst. 20:00 – 21:30

PIETEIKŠANĀS: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija)


Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 10,00 (t.sk. PVN) par 1 vebināru

Vebināra noskatīšanās iespējas pēc tiešraides: šī vebināra ieraksts pieejams līdz 29.jūnijam

Jautājumi vebināriem: pirms vebināra ir iespējams iesūtīt konkrētus jautājumus saistībā ar attiecīgo tēmu, rakstot Aijai (kontakti augstāk), kā arī vebināra laikā ir iespējams uzdot jautājumus Inesei čata sarakstē

Vebināra cenā iekļauts: dalība vebināra tiešraidē + iespēja noskatīties vebināra ierakstu 1x + iespēja saņemt vebināra prezentāciju

Viss par vebināriem ŠEIT

KUR VEBINĀRI NOTIEK? : Vebināri notiek internetā (saņemsi linku uz konkrētu vietu), video formātā, un lai tajos piedalītos, pēc rēķina apmaksas, vebināra dienā plkst.18:00 Tu saņemsi pieejas kodu un īsu, skaidru pamācību, kā vebināru noskatīties. 

Atbildēt