12
Dzīves praktiķu skola

Īstā tranformācija! ”Dzīves praktiķu skola”

Vitu nekad vēl nebiju satikusi, kad sāku strādāt Pavasara Studijā, biju tikai lasījusi daudzas patiešām izcilas atsauksmes par viņu. Kad jau kādu laiku biju pavadījusi Pavasara Studijā un viņa darbojās tepat man blakus, es saņēmu arvien vairāk un vairāk pieteikumu uz viņas nodarbībām, konsultācijām un arī kolēģi izteicās tik labi, ka sāku kļūt ziņkārīga.

Nolēmu doties pie viņas uz konsultāciju, kas man pēcāk nelika ne mirkli to nožēlot, jo es pilnībā pārliecinājos, ka esmu satikusi ne tikai personībā spēcīgu Skolotāju, bet arī tiešām gaišredzīgu sievieti.

Lai neizplūstu garos stāstos, varu teikti tikai to, ka pēc tam kad satiku viņa mana dzīve ir mainījusies. Par visiem 100! Viņa man izstāstīja lietas, ko zināju tikai es pati, viņa iezīmēja manas nākotnes iespējas, kuras ja vien pati gribēšu spēšu īstenot un viņa manī iedvesa tādu ticību, ka es noteikti tieši pateicoties viņai esmu sasniegusi visu to, par ko mani šodien slavē. Kas interesanti, kopš tikšanās ar viņu atrisinājās vairākas manas dzīves jomas, kuras bija stagnējušas jau gadiem. Es tiku pati pie savas mājas, ko gadiem mēģināju atpirkt, man sāka ļoti labi izdoties jebkurš darbs kam ķēros klāt. Un šādas pieredzes stāstus esmu dzirdējusi arī no citām meitenēm!

Transformācijas numeroloģijas konsultācijas pie mums Pavasara Studijā tiek rezervētas ļoti ilgu laiku uz priekšu un tās ir patiesi to vērtas. Vita ir numeroloģe, bet papildus tam viņa ir arī gaišreģe. Un kas ļoti svarīgi, viņa ne tikai redz, bet var arī palīdzēt transformēt karmiskas un ilgu laiku neatrisinātas lietas. Manējās viņa noteikti atrisināja un es visus savus uzvaras laurus veltu viņai!

Tomēr vislielākās pārmaiņas iespējams izjust piedaloties viņas praktiskajā kursā ‘’Dzīves praktiķu skola’’. Tas notiek sestdienās un uz to brauc dalībnieces no visām Latvijas pusēm. Patiesībā, tieši lielā pieprasījuma dēļ mēs šo kursu ielikām tieši sestdienās.

Kurss sastāv galvenokārt no praksēm un vingrinājumiem, tai skaitā tiek izmantota slavenā Helingera metode apvienojumā ar Vitas apbrīnojamām gaišredzības spējām un meitenes jau nodarbību laikā daloties iespaidos stāsta, kā dzīve mainās, kā pašas kļūst labākas un laimīgākas, kā apkārtējie to novērtē.

Vita ir brīnišķīgs cilvēks! Tik daudz pieredzējusi mācoties pa visu pasauli, viņa ikdienā strādā arī kā biznesa koučs un vienmēr nodarbībās dalās savā pieredzē, ko reti kurš savā dzīvē spētu uzņemt un nodot tik skaisti un skaidri kā viņa.

Viņas klātbūtnē es vienmēr jūtos novērtēta un pat mazliet izredzēta, jo šādus cilvēkus sastapt patiesi ir dāvana! Viņa ar milzīgu cieņu izturas pret katru cilvēku un palīdz pēc vistīrākās izpratnes. Bet visvairāk es viņai esmu pateicīga par to, ka viņa man iemācīja to, ar ko cīnījos kopš skolas gadiem – atšķirt un pareizi attiekties pret liekulīgiem un manipulatīviem cilvēkiem. Man ar to vienmēr bijušas grūtības, bet pateicoties viņai un ‘’Dzīves praktiķu skolai’’ es no Sirds baudu iekšēju harmoniju katrreiz sastopoties tieši ar šādiem man nepatīkamiem cilvēkiem, kaut iespējams, viņa vienkārši palīdzēja man atrisināt manu šo karmisko jautājumu.

Esmu tikko pabeigusi viņas kursu ”Dzīves praktiķu skolā” un jūtos laimīga. Es to varētu iet atkal un atkal. Ja kādā nodarbībā kāds nepaspēja izpildīt uzdevumu, viņam vienmēr tikai dota iespēja to pabeigt vai pat tika uzrīkota atsevišķa bezmaksas nodarbība tiem, kas vēlējās paveikt darbu kārtīgi. Es tik ļoti novērtēju šo kursu, ka uzaicināju tajā piedalīties ar savu mammu un ar patiesu piepildījumu varu atzīt – mūsu attiecības ir uzlabojušās par 300% pēc kopā izietajām praksēm, izraudātajām asarām, izsmietajiem smiekliem un veiktajiem vingrojumiem. Es iesaku arī Tev izbaudīt šo patiesi tranformējošo pieredzi!

Paldies Tev mīļā, dārgā Vita!

Arta

 

Atbildēt