post eeboks
Citu autoru raksti

Kas ir e-grāmata?

Reiz mēs domājām, ka nekas nevarēs aizstāt grāmatas, avīzes un žurnālus.  Bet redzam, ka digitālā vide sāk ja ne aizstāt, tad pilnīgi noteikti papildināt mums pierasto, taustāmo vidi. Un par grāmatām arī šoreiz mūsu stāsts. Mūsdienās vienmēr esam kustībā un mēģinām neapaugt ar mantām. Vai 30-40gadnieku paaudzei ir tikpat plaši grāmatplaukti kā mūsu vecākiem un vecvecākiem? Diezin vai. Mēs pārvietojamies no vienas dzīvesvietas uz otru vieglāk, no vienas valsts, pilsētas uz citu – ātrāk. Tāpēc grāmatplaukts ir kļuvis ekskluzīvs. Bet lasītkāre ir palikusi. Un par to milzīgs prieks!

Tāpēc arī mēs, Pavasara Studija, gribam, lai vari paņemt līdzi savas mīļākās grāmatas visur un bez lieka smaguma – savā viedierīcē kā e-grāmatu. Bet kas tad ir šī e-grāmata?

Elektroniskā grāmata jeb e-grāmata ir elektroniskā formā publicēts teksts un attēli, kas lasāmi datorā vai citā iekārtā (viedtālrunī, planšetdatorā, e-lasītājā). Kāpēc mēs vēlētos lasīt e-gramatu?

  • tūlītēja pieejamība – grāmata nav jāgaida – tā ir pieejama uzreiz pēc pirkuma veikšanas;
  • detalizētas meklēšanas iespējas, iespēja izcelt tekstu, izvēlēties burtu lielumu un pievienot piezīmes;
  • iespēja uzglabāt veselu grāmatu bibliotēku vienā ierīcē;
  • videi draudzīgas;
  • mobila – vienmēr Tev līdzi!

Mēs Pavasara Studijā esam aizsākušas lielu e-vides projektu, kura ietvaros gribam pašas iemācīties un arī Tevi iedvesmot izmantot milzīgi plašās iespējas, ko mums sniedz digitālā vide.

Ja Tev jau tagad ir kāda no Apple ierīcēm (iPhone, iPad, iPod Touch, Mac), tad Tu vari sākt ņemt līdzi visur savas mīļākās grāmatas jau tagad! Visas Ineses Prisjolkovas grāmatas pieejamas Apple iBooks (e-grāmatu) veikalā – ieej aplikācijā iTunes, izvēlnē atrodi “books” (grāmatas) un meklētājā raksti “Inese Prisjolkova”.

Ja Tev ir kaut kas neskaidrs, vai arī ir kādi citi jautājumi, ierosinājumi vai komentāri, droši vari tos rakstīt mums uz e-pastu ebooks@ineseprisjolkova.com

GRĀMATAS PIEEJAMAS ŠEIT:

Ieelpo laimi un mīlestību: http://ej.uz/IeelpoLaimiUnMilestibu
Ieelpo laimi un mīlestību 2: http://ej.uz/IeelpoLaimiUnMilestibu2
Audzēt mīlestību: http://ej.uz/AudzetMilestibu
Septiņas saules: http://ej.uz/Septinassaulesebook
100 dienas, kas mainīs pasauli: http://ej.uz/100dienasebook

post eeboks

Atbildēt