100 pd - Copy
100 Pārmaiņu dienas

Brīnišķīgs praktiskais kurss ”100 Pārmaiņu dienas”! Jau nākamo trešdien, 5.jūlijā!

Jau nākamnedēļ, 5.jūlijā, plkst. 18:30 -21:00. Katru trešo nedēļu nodarbība brīnišķīgā praktiskajā kursā ”100 Pārmaiņu dienas”!

Tas ir 6 tikšanās reižu/nodarbību cikls, kurā katrs no dalībniekiem izvēlas kādu sev svarīgu apņemšanos (lietu ko vēlas iegūt, īpašību kuru vēlas attīstīt utml.) un visu šo 100 dienu periodu, pildot konkrētus uzdevumus un piedaloties šajās tikšanās reizēs, to attīsta, pilda un veicina. Kurss izveidots par pamatu ņemot Ineses Prisjolkovas grāmatu ”100 dienas, kas mainīs pasauli” un viss piedzīvotais un paveiktais facebook domubiedru grupā 100 apņemšanās dienas kopā ar vairāk kā 4500 cilvēkiem vairāku mēnešu laikā!

Šis kurss ir brīnišķīgs, jo kalpo par reālu atbalstu Tev grūtā brīdī, dzīves pārmaiņu realizēšanā vai jaunu ideju un mērķu sasniegšanā, jo ne tikai sniedz teorētisku un praktisku atbalstu Tev ceļā uz savu iecerēto rezultātu, bet arī patiešām nodrošina spēcīgu morālo atbalstu un kopības sajūtu!

Nodarbību kalendārs un apraksts:

1. Nodarbība (5.7.): Noformulēsim, ko gribam savā dzīvē vai sevī mainīt. Izveidosim vīziju, kas mainīsies tad, kad to izdarīsim. Izveidosim sev motivācijas programmu pirmajām 20 dienām. Sastādīsim dienas kārtību. Iegūsim atbalsta personu no grupas biedriem. Iepazīsimies ar tuvākajiem uzdevumiem. Izveidosim grupas saraksti, lai ik pēc piecām dienām veidotu sasaukšanos. Meditēsim un veiksim praktiskos uzdevumus.

2. Nodarbība (26.7.): Atskatīsimies kā mums gājis pirmajās divdesmit dienās. Kas bija grūti, kas viegli. Uz ko klūpam. Izveidosim plānu nākamām 20 dienām. Audzēsim un nostiprināsim pašapziņu. Stiprināsim savu unikālo vērtību. Mācīsimies dzīvot ar centru sevī, lai mazāk uztrauktos, ko teiks citi, lai mazāk justu sabiedrības spiedienu, lai nebūtu atkarīgi no citu attieksmes un izturēšanās. Mācīsimies iemīlēt sevi. Meditēsim.

3. Nodarbība (16.8.): Atskatīsimies kā gājis līdz 40 dienai un nostiprināsim savus līdzšinējos panākumus ar papildus motivāciju un ticību saviem spēkiem. Mēs kārtosim savu attieksmi un attiecības ar saviem mīļajiem gan tuvākā, gan tālākā lokā. Un mācīsimies vadīt prātu. Meditēsim.

4. Nodarbība (6.9.): Turpināsim prāta vadīšanas tehnikas. Izvirzīsim sev jaunus un vēl dziļākus uzdevumus tādus kā – vērotājs vai klusēšanas diena, Mīlestības diena, vai Klausīšanās diena. Apgūsim daudz dažādu iedvesmas spēļu, lai palīdzētu prātam vieglāk būt pozitīvam un gaišam. Mācīsimies Visuma kārtību un likumus, kā tie palīdz mums ikdienā būt veiksmīgiem un laimīgiem.

5. Nodarbība (27.9.): Meditācija. Atskats uz 80 dienām. Apziņa, ka jau esam citas. Ka transformācija ir notikusi, nu tikai tā jānostiprina. Domāsim un darīsim labu. Labu sev un pasaulei. Ļoti daudz domāsim par to kā pasauli darīt labāku. Kā palīdzēt saviem mīļajiem tuvākā un tālākā lokā.

6. Nodarbība (18.10.). Noslēgums. Meditācija. Atskats. Pateicība Dievam un sev, un grupai. Vairākas tehnikas, kas palīdz dzīvi dzīvot nu jau jaunā pakāpē.

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

PIETIEKŠANĀS ŠEIT

KALENDĀRS:

1.nodarbība – 5. jūlijs no plkst. 18:30 – 21:00
2.nodarbība – 26. jūlijs no plkst. 18:30 – 21:00
3.nodarbība – 16. augusts no plkst. 18:30 – 21:00
4.nodarbība – 6. septembris no plkst. 18:30 – 21:00
5.nodarbība – 27.septembris no plkst. 18:30 – 21:00
6.nodarbība – 18. oktobris no plkst. 18:30 – 21:00

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN) par 1 nodarbību

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis)
Jautājumi vai rakstiska pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Viena no atsauksmēm par šo praktisko nodarbību kursu:

”Es nebaidos teikt ka nodarbības 100 Pārmaiņu dienas ir izmainījušas manu dzīvi! Es jūtos lieliski! Es jūtos forša, bāc! Kad Tu satiec citus, kam interesē cik tālu ir Tava apņemšanās un kas seko līdzi, kad sarakstamies un redzu ko piedzīvo citi savā dzīvē un kam tiek pāri, kad zinu, ka Inesei katru reizi ir padomā kas īpašs kā pacelt mani spārnos, kaut mana apņemšanās ir dulla, vienkārši reāli dulla. Es netikai saķīstu regulāri, bet vispār nesaprotu kam man to vajag. Bet kad esam nodarbībā visas kopā, kad smejamies pilnām mutēm un gāžam ārā dusmas par piedzīvotajām grūtībām, es vienmēr pēc nodarbībām esmu laimīga. Nu tā, ka reāli laimīga, jo dzīve taču sastāv no emocijā, skarbām, mīļām, dzīvām, bet emocijām!!! Paldies Inese!!!”

100 pd

 

Atbildēt